GSHARE . IR
>
<

فروش اکانت جی شیر

فروش اکانت جیشیر، (Gshare.ir) با کيفيت ترین اکانت و ارزان ترین و مطمئن ترین و تنها اکانت رسمی دنیا
باز کردن کلیه کانالها درتمامی جهات 3d-hd
برای خرید فقط و فقط از سایت اصلی شرکت اقدام فرمایید. شرکت جیشیر (Gshare.ir) جز در سایت رسمی که تبلیغاتش را در سایت میبینید ، هیچ سایت دیگری ندارد
آدرس سایت رسمی شرکت : WWW.GSHARE.IR
شرکت جیشیر(Gshare.ir) اکانت های زیر یک سال ندارد
مواظب سایتهای کلاه بردار باشید

1. تاریخ عضویت
    Jul 2014
    میزان امتیاز
    20

آموزش دانلود آفلاین خودکار بدون نیاز به کاربر

0 نظر توسط yestv منتشر شده در 11-19-2014 01:19 AM
    ابتدا روشن شدن روزانه کامپیوتر در یک ساعت معین
    برای این کار بهترین راه استفاده از BIOS سیستم است
    برای ورود به بخش تنظیمات بایوس پس از روشن کردن کامپیوتر ، چندین بار دکمه Delete را بزنید تا وارد تنظیمات بایوس مادربورد شوید.(در برخی موارد با توجه به نوع مادربورتون برای وارد شدن به بایوس باید از کلید F2 استفاده کنید)

حالا به Power Management Setup بروید.
    PWron/Resume by alarm را با فشردن Enter به حالت Enable دربیاورید.
    سپس در قسمت Date alarm تاریخ ( که من حالت daily را انتخاب میکنم یعنی هر روز سیستم را به طور خودکار روشن کن ) و در Time alarm زمان دقیق روشن شدن اتوماتیک کامپیوتر راوارد نمایید که من مثلا ساعت 23:45 را انتخاب می کنم
    با فشردن کلید F10 تنظیمات را ذخیره کنید. اکنون کافی است سیستم را خاموش کنید و منتظر بمانید در زمانی که تعیین کرده اید روشن شود.
    برای روشن شدن اتوماتیک تنها لازم است سیستم به برق باشد.
    اکنون تنظیمات ما برای اینکه سیستم ما هر روز در ساعت تعیین شده روشن شود انجام شد

مرحله بعد اجرای خودکار اسکاینت پس از بالا آمدن ویندوز

برای اجرای اسکاینت من راههای مختلفی را امتحان کردم از جمله کپی کردن اسکای نت در startup ویا استفاده از برنامه های Auto Power-On And Shut-Down و Marxio Timer و چندین راه دیگر که هر کدام مشکلات خاص خودش را داشت یا حداقل برای من این کارها نمی تونست به خوبی کاری که من از اونها انتظار دارم انجام بده اما برنامه Scheduled Tasks تونست به خوبی این کار را برایم انجام دهد که من روش کار با اون را در زیر توضیح میدهم
    این برنامه در ویندوز xp از مسیر زیر قابل اجراست
    Start > All Programs > Accessories > System Tools > Scheduled Tasks
    بعد از اجراي برنامه صفحه اي ظاهر ميشود كه در آن ممكن است به صورت پيش فرض يك يا چند برنامه زمان بندي شده وجود داشته باشد.
    روي آيكن Add Scheduled Tasks دوبار كليك كنيد.
    بعد ويزارد برنامه نمايش داده ميشود كه شما را قادر ميسازد تا يك برنامه را زمانبندي نماييد. در این قسمت بر روی Brows کلیک کرده و اسکاینتی که می خواهید پس بالا آمدن ویندوز باز شود را انتخاب کنید
    و بعد روي دكمه Next كليك ميكنيم. در صفحه اي كه باز ميشود چگونگي زمانبندي برنامه را براي اجرا تعيين ميكنيم كه به ترتيب عبارتند از : روزانه ، هفتگي ، ماهانه ، فقط يك بار ، هربار كه سيستم روشن ميشود ، زمان Log On که من حالت daily را انتخاب میکنم چون می خواهم هر روز پس از روشن شدن روزانه سیستم اسکاینت باز بشه و روي Next كليك ميكنيم.
    در صفحه اي كه ظاهر ميشود در قسمت Start time زمان دقيق اجراي اسکاینت را تعيين ميكنيم که من اون را روی 23:55 (یعنی 10 دقیقه برای بالا آمدن سیستم تا روشن شدن آن فاصله قرار می دهم ) بعد روي Next كليك ميكنيم
    در صفحه بعد بر روي Next كليك ميكنم
    در صفحه پاياني Check box كنار عبارت Open advanced properties for this tasks when I click Finish را فعال كرده و سپس روي دكمه Finish كليك ميكنيم
    بعد از اين كار صفحه اي با نام SkyNet ظاهر ميشود كه شامل سه بخش Task و Scheduled و Settings است. که با استفاده از اونها میتونیم تنظیمات دلخواه را انجام دهیم
    حالا در قسمت Task تیک کنار گزینه Run only if logged on را فعال کرده و ok میکنیم
    اکنون تنظیمات مربوط به اجرای روزانه اسکاینت پس از روشن شدن سیستم به پایان رسید

مرحله آخر تعیین زمان برای خاموش شدن خودکار سیستم

برای این کار راههای مختلفی وجود داره که من از برنامه Auto Power-On And Shut-Down استفاده می کنم خوبی این برنامه اینه که با داشتن گزینه daily می تونه هر روز دز ساعت تعیین شده سیستم را خاموش کنه
    از این برنامه برای اجرای اسکای نت هم می توان استفاده کرد ولی برای من که پس از روشن شدن سیستم نمی تونست اسکاینت را باز کنه
    پس از نصب این برنامه می تونید چندین وظیفه را در ساعات مختلف با استفاده از کلیک بر روی گزینه new و تعیین کار و ساعت آن انجام دهید که ما می خواهیم فقط از Shut down آن استفاده کنیم
    برای این کار روی new کلیک کرده در ابتدا گزینه daily را انتخاب می کنیم و بعد در قسمت starting time زمان Shut down شدن سیستم را انتخاب میکنیم که من ساعت 9 صبح را انتخاب می کنم
    و در قسمت what to do تیک گزینه Shut down را فعال کرده ودر صفحه ظاهر شده بر روی cancel کلیک می کنیم و سپس ok را میزنیم

2. # ADS
    Circuit advertisement

3. Total Comments 0

نظرات

+ ارسال مقاله جدید