PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسکاینت پس از مدتها انتظارنسخه جدید Dsl Sky Sat 3 دانلود از پروتکل Dsl ماهواره

majidft
05-04-2013, 10:37 PM
پس از مدتها انتظارنسخه جدید Dsl Sky Sat 3 دانلود از پروتکل Dsl ماهواره

[Only registered and activated users can see links]

جهت حمایت از این برنامه و سازنده مبلغ 1000 تومان به سایت سی دی سنتر پرداخت کنیداز طریق پنل پارس پال و زرین پال واقع در سمت راست وب سایت

این اسکای نت بدون هنک با رولز و ریجکس کامل با قابلیت دانلود از مک FB

و مک های مرتبط با اون مثل DA, 42 مرتب سازی فایل های هر مک تو پوشه خودش

برای ادامه توضیحلت و دانلود رایگان به ادامه مطلب مراجعه کنیدمک های جدید همراه با آخرین آپدیت تو رولز انجام شده. 2تا
سرور جدید خود فیش ست واسه دانلود گذاشته که تنضیماتش انجام شده

globax_server

slonax2_server

پروتکل های جدید اضافه شده این پروتکل جدید رو خود فیش ست واسه تورنت گذاشته

tor_max_blocks_wait=1024

tor_session_timeout=300

tor_max_size=50G

use_lpt =1

use_ltp =1

use_tor=1

نرم افزار فیش تور نرم افزار فیش ست برای کار بر روی تورنت های دانلودی توش اضافه شده

بهینه شده سرعت بسیار بالا

تنضیمات جدید + گرفتن heder fail +نوشتن ارور مک های در حال دانلود
در اسکاینت لاگ همراه با سگمنت+دانلود از تمامی پروتکل های موجود

دانلود از تورنت و تنظیمات کامل اون در ریجکس لحاظ شده

با پرتکل جدید مشکل تورنت حل شده و دیگه مشکلات قبلی نیست

برای تنظیمات بهتر تورنت ریجکس اصلی تو انجمن هست میتونید دانلود کنید و بجای ریجکس بهینه ریپلیس کنید

((مانیتورینگ مک fb و دو مک دیگه روسی))

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

دانلود کنیدالتماس دعا و تشکر یادتون نره همینطور نظر هم یادتون نرهجهت حمایت از این برنامه و سازنده مبلغ 1000 تومان به سایت سی دی سنتر پرداخت کنیداز طریق پنل پارس پال و زرین پال واقع در سمت راست وب سایت
بفرما دانلود ([Only registered and activated users can see links] html)
رمز فایل: [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

دیگر نسخه های این نرم افزار محبوب ساخت شده توسط مجید آقائی

[Only registered and activated users can see links] r.html [Only registered and activated users can see links] rar.html [Only registered and activated users can see links] rar.html [Only registered and activated users can see links] r.html [Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links] ml [Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links]

majidft
05-06-2013, 12:12 PM
ممنون از دوست خوبم حمید جان که پست رو به شکل زیبایی ویرایش کردن
در ضمن این نرم افزار با ریجکس اصلی آپلود شده نیاز به آپدیت نداره
تمامی آپدیت ها به صورت انحصاری در فروم persianoffline عرضه میشه.
دوستان سوالی اگه بود بپرسید در خدمت هستم

5arid
05-06-2013, 01:22 PM
این که همون Fishsat هست!
آدم باید چقدر پررو باشه که واسه برنامه یه نفر دیگه دونشن هم بخواد!
اگه کسی از این برنامه راضی هست باید بدونه که برنامه نویس این برنامه جناب Fishery هست که اکانت webmoney ایشون داخل همون فایل FishSat.txt نوشته شده : R931228539503

[Only registered and activated users can see links]

majidft
05-07-2013, 02:36 AM
با عرض پوزش از اساتید محترم.
دوست عزیز بهتر حرف دهنت رو بفهمی بد حرف بزنی
اگه متن رو بخونی به فیشست بودن این برنامه اشاره شده
من فقط نرم افزار رو بهینه کردم مثل سایر دوستان که تو این امر فعالیت میکنند
من الان 10 ساله که دارم رو دانلود افلاین فعالیت میکنم نیاز ندارم خودمو واسه تو نوپا معرفی کنم .و تعداد دانلود این فیش ست بهینه شده که من اسمش رو گذاشتم دی اس ال اسکای ست تو این چند سال گویای این قضیه هست
میتونی کلمه dsl sky sat رو تو گوگل سرچ کنی و ببینی.
من هم به سازنده برنامه توهین نکردم در مقابل بهینه کردنش بعد از این همه سال فعالیت 1000 تومن اونم اگه کسی دوست داشت بده کسی نداشت نده نوش جونش حلالش
چون نسخه های بهینه قبلی بالای 10 هزار بار دانلود شده
البته بعضی از دوستان کم لطفی میکنن و به اسم خودشون دی اس ال رو معرفی میکنن
این هم مشابه نرم افزار های بهینه دیگه مانند بوشهر بویز و یا زابول بویز مگه اونا گفتن این نرم افزار واسه خودشونه فقط بهینه کردن همین
شما اول چشماتو واکن بخون بعد بیا حرف مفت بزن.
حمید آفلاین جان شما دیگه چرا داداش تشکرم زدی زبرش از تو دیگه توقع نداشتم.

cccamhd.in
05-07-2013, 02:53 AM
با عرض پوزش از اساتید محترم.
دوست عزیز بهتر حرف دهنت رو بفهمی بد حرف بزنی
اگه متن رو بخونی به فیشست بودن این برنامه اشاره شده
من فقط نرم افزار رو بهینه کردم مثل سایر دوستان که تو این امر فعالیت میکنند
من الان 10 ساله که دارم رو دانلود افلاین فعالیت میکنم نیاز ندارم خودمو واسه تو نوپا معرفی کنم .و تعداد دانلود این فیش ست بهینه شده که من اسمش رو گذاشتم دی اس ال اسکای ست تو این چند سال گویای این قضیه هست
میتونی کلمه dsl sky sat رو تو گوگل سرچ کنی و ببینی.
من هم به سازنده برنامه توهین نکردم در مقابل بهینه کردنش بعد از این همه سال فعالیت 1000 تومن اونم اگه کسی دوست داشت بده کسی نداشت نده نوش جونش حلالش
چون نسخه های بهینه قبلی بالای 10 هزار بار دانلود شده
البته بعضی از دوستان کم لطفی میکنن و به اسم خودشون دی اس ال رو معرفی میکنن
این هم مشابه نرم افزار های بهینه دیگه مانند بوشهر بویز و یا زابول بویز مگه اونا گفتن این نرم افزار واسه خودشونه فقط بهینه کردن همین
شما اول چشماتو واکن بخون بعد بیا حرف مفت بزن.
حمید آفلاین جان شما دیگه چرا داداش تشکرم زدی زبرش از تو دیگه توقع نداشتم.
با سلام آقا فرید فکر کردن که شما کلا نوشتید این برنامه رو باید توضیح مبدادید که بهینه کردید تو پست اول که سوء تفاهم ایجاد نمیشود درکل ممنون بابت برنامه فیشست حمید هم تمامی پست ها رو تشکر میکنه چه خوب چه بد با تشکر

majidft
05-07-2013, 04:00 AM
ممنون دوست عزیزم Fluke Network ([Only registered and activated users can see links]) بابت توجهت
بنده هم قصد توهین به کسی رو نداشتم دوستتون واقعا بد صحبت کردن اگه بد حرف زدم منو ببخشید من معذرت میخوام.
اینو قبول دارم باید کامل توضیح میدادم ولی بعد این همه مدت که انواع و اقسام نسخه های بهینه این نرم افزار رو دادم دیگه اکثرا میشناسن فکر نکردم که نیاز به توضیح مجدد باشه هرچند داخل توضیحات اشاره شده.
در مورد اون هزینه هم که دوست عزیز روسی مون که این برنامه (فیش ست)رو ساختن تو سایت زون214 روسی فعالن البته اگه ایرانی هارو را بدن اونجا و بن نکنن حتما خودم شخصا از ایشون بابت فیش ست تشکر میکنم(هر چند ایمیل زدم).حیف نمیتونم به حسابش پولی واریز کنم که حتما این کارو انجام میدادم.
حمید جان هم از دوستان قدیمی منه و رو سرمون جا داره.

cccamhd.in
05-07-2013, 04:14 AM
ممنون دوست عزیزم Fluke Network ([Only registered and activated users can see links]) بابت توجهت
بنده هم قصد توهین به کسی رو نداشتم دوستتون واقعا بد صحبت کردن اگه بد حرف زدم منو ببخشید من معذرت میخوام.
اینو قبول دارم باید کامل توضیح میدادم ولی بعد این همه مدت که انواع و اقسام نسخه های بهینه این نرم افزار رو دادم دیگه اکثرا میشناسن فکر نکردم که نیاز به توضیح مجدد باشه هرچند داخل توضیحات اشاره شده.
در مورد اون هزینه هم که دوست عزیز روسی مون که این برنامه (فیش ست)رو ساختن تو سایت زون214 روسی فعالن البته اگه ایرانی هارو را بدن اونجا و بن نکنن حتما خودم شخصا از ایشون بابت فیش ست تشکر میکنم(هر چند ایمیل زدم).حیف نمیتونم به حسابش پولی واریز کنم که حتما این کارو انجام میدادم.
حمید جان هم از دوستان قدیمی منه و رو سرمون جا داره.

ممنون بابت زحماتی که میکشید خیلی از دوستان فکر میکنن افلاین انجام میدن هنر کردن و کلی چیز بلد هستن والا بخدا آفلابن هیچ کاری نداره و چیز زیاد سختی نیست که خیلی ها بحث بیخود ایجاد میکنن

از تمام مدیران و کاربران خواهش میکنم احترام بگزارید به همدیگر و از تجربیات و تخصص همدیگر استفاده کنید با تشکر

5arid
05-07-2013, 11:36 AM
@ majidft
از روی نحوه تنظیم بعضی از دستورات احساس میکنم که به خیلی از دستورات ابتدایی هم تسلط نداری ولی اگه واقعا به تنظیمات فیشست مسلط هستی بیا کمک بکن عملکرد هر کدوم از دستورات skynet.ini رو تشخیص بدیم و به فارسی یه کامنت واسش بنوسیم :
ترجمه توضیحات Skynet.ini برنامه Fishsat 2.5.2 به فارسی ([Only registered and activated users can see links])

majidft
05-10-2013, 05:27 PM
@ majidft
از روی نحوه تنظیم بعضی از دستورات احساس میکنم که به خیلی از دستورات ابتدایی هم تسلط نداری ولی اگه واقعا به تنظیمات فیشست مسلط هستی بیا کمک بکن عملکرد هر کدوم از دستورات skynet.ini رو تشخیص بدیم و به فارسی یه کامنت واسش بنوسیم :
ترجمه توضیحات Skynet.ini برنامه Fishsat 2.5.2 به فارسی ([Only registered and activated users can see links])

نمیدونم گجاش اشکال دیدی اگه اشکالی داره بگو با کمال میل اصلاحش کنم
من تقریبا اکثر دستورات رو روش کار کردم و میدونم به چخ دردی میخوره اگه کمکی از دستم بر بیاد انجام میدم.

dook
05-18-2013, 09:16 PM
درود بر شما
این برنامه تو سیستم من بعد 10 دقیقه هنگ میکنه مشکل میتونه ار کجا باشه؟ ممنون
کارت پروف 7500 و ویندوز سون 32 بیت و 64 بیت ، هر دو رو امتحان کردم

DjAmir
05-18-2013, 10:33 PM
درود بر شما
این برنامه تو سیستم من بعد 10 دقیقه هنگ میکنه مشکل میتونه ار کجا باشه؟ ممنون
کارت پروف 7500 و ویندوز سون 32 بیت و 64 بیت ، هر دو رو امتحان کردم
xp نصب کن ظاهرا درایور این کارت با سون مشکل داره

joojefarary
06-04-2013, 01:52 AM
این برنامه از فیش ست جدیدتر یا قدیمتر ؟

joojefarary
06-05-2013, 02:27 AM
یه سوالی فکر منو مشغول کرده .فایلهای تورنتی که توسط برنامه دانلود میشه به صورت یک فایل در صورتی که تورنتها اکثرا از چندین فایل تشکیل شده اند . این مشکل چه جوری میشه حل کرد ؟

MBAYAT
10-21-2013, 10:37 PM
دوستان کسی اینجا نیست یه قیش ست خوب واسه اینتلست 904 به ما بده ممنون میشم

BALDE
10-21-2013, 11:04 PM
دوستان کسی اینجا نیست یه قیش ست خوب واسه اینتلست 904 به ما بده ممنون میشم

سلام دوست عزیز این جا جاش نبود که شما سوال کردید برو تو سایت بگرد تو مسیرهای دانلود بعد این مطرح کن یخورده حوصله بزارید خاهش میکنم تا تایپکها به هم نخوره ما کوچیک شماهستیم وکارمون کمک به شما فقط سوالات در جاهای خودش مطرح کنید ممنون

dj2558
10-21-2013, 11:08 PM
اين هم يك فيشست خوب خدمت شما

5arid
10-21-2013, 11:30 PM
به دلیل انحراف موضوع تاپیک بسته میشه
لطفا مباحث رو توی بخش و تاپیک مربوطه مطرح بکنین
با تشکر