PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عمومی فواید تشکر ( چرا از دکمه تشکر استفاده نمیکنید)

HamidOffline
02-22-2013, 11:48 PM
چرا [Only registered and activated users can see links]نمیکنید؟

چرا [Only registered and activated users can see links] بلد نیستید!!!

چرا !؟!؟!؟[Only registered and activated users can see links]

چون خسیسید [Only registered and activated users can see links] نمیکنید!

فکر نمیکنید [Only registered and activated users can see links] کردن انگیزه کاربر و دوستانتون رو بیشتر میکنه ؟

مگه چیزی از آدم کم میشه؟

[Only registered and activated users can see links]کنید تا دوستانتان تشویق شوند.

فواید [Only registered and activated users can see links]

[Only registered and activated users can see links] زمينه ساز جلب اعتماد کاربران و دوستان خواهد شد؛ زيرا انسان به کسي اعتماد مي کند و به او خوش بين است که خوبي و بدي و زشتي و زيبايي برايش متفاوت باشد و در برابر آن ها واکنش مناسب نشان دهد.

کسي که در برابر خوبي سپاس گزار است و از کار نيک قدرداني مي کند، از خود شخصيتي مي سازد که محبوب و مورد اعتماد ديگران است

نظر شما دوستان چیه ؟

cccamhd.in
02-23-2013, 12:12 AM
سلام حمید جان فکر نکنم دوستان تشکر کردن بلد نباشن نمیدونن دکمه تشکر کجایی انجمن هستش که واقعا متاسفم اگر با دقت نگاه کنید کنار هر پست سمت راست دکمه تشکر هستش

HamidOffline
02-23-2013, 12:24 AM
آره متاسفانه
نمونه بارزش خود شما که تا الان از این پست تشکر نکردید " شوخی "

cccamhd.in
02-23-2013, 01:05 AM
آره متاسفانه
نمونه بارزش خود شما که تا الان از این پست تشکر نکردید " شوخی "

شرمنده حمید جان یادم رفت همش درگیر کارهای سایتم خودت میدونی که طرف منفی هم حرف بزنه من تشکر میکنم و برام فرقی نداره که داره چی میگه با تشکر

5arid
02-23-2013, 08:53 AM
خیلی از کاربران تازه وارد نمیتونن دکمه تشکر رو پیدا بکنن. دلیلش هم اینه که از دکمه های دیگه و حتی خود پست خیلی جدا افتاده!! اگه دقت بکنین اکثرا دکمه میپسندم رو راحت پیدا میکنن ولی تشکر رو نه! از طرف دیگه هم یه امضا بلند بالا مثل کوه تشکر رو از پست جدا میکنه. اون موارد علایق و مدل گوشی و نام واقعی و مدل کارت هم جاشون اصلا جالب نیست و اطلاعات تکراری هم هستن و بهتره که حذف بشن.
بهترین جا واسه دکمه تشکر سمت چپ قسمت پاسخ با نقل قول هست.

mbk
02-23-2013, 01:54 PM
تشکر تشکر تشکر

cccamhd.in
02-23-2013, 02:05 PM
تشکر تشکر تشکر

دکمه تشکر رو بزنید پست اسپک نزنید شوخی کردم میدونم میدونید با تشکر