PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تایپیک انتقادات و پیشنهادات کاربران از مدیران و مدیریت کل سایت

cccamhd.in
07-27-2012, 12:58 AM
با سلام به تمامی کاربران از کاربران وی آی پی گرفته تا کاربران معمولی هر پیشنهاد و انتقادی از عملکرد مدیران و مدیریت کل دارید در این تایپیک مطرح کنید

ببینید دوستان من از اینکه کاربران وی ای پی کمی دارم راضی هستم چون واقعا همه کاربران با فرهنگ هستن و تحصیل کرده دوست ندارم با کسی بد صحبت کنم و ناراحت بشوید تا جایی که تونستم صبور بودم و دوستن ندارم با کسی هم برخورد کنم امیدوارم همکاری کنید تا بهترین آفلاین رو داشته باشیم در کنار شما دوستان عزیز هر ایده ای که باعث راحتی کاربران میشود بگید به بنده ما پیاده می کنیم بخدا تمامی کار رو انجام میدهم تا شما راحت آفلاین رو دریافت کنید و بدون هیچ مشکلی من کاری کردم تا لینک مستقیم ها رو به راحتی بتوانید پیدا کنید و سعی کردیم لیست رو زودتر تو سایت بزنیم تا شما بتوانید نظر بدهید که اگر مشکلی داشت بتونیم سریع لیست رو درست کنیم پس همکاری کنید

saeed2900
07-27-2012, 01:46 AM
از مدیران زحمت کش تکر میکنم مخصوصا حمید جان تا اسم آفلاین می شنوم یاد حمید جان میافتم ممنون از کمکایی که به آفلاین کردین

HamidOffline
07-27-2012, 02:08 AM
ممنون سعید جان
شما نسبت به من لطف بی نهایت دارید
امیدوارم همیشه موفق باشید

cccamhd.in
07-28-2012, 01:07 AM
دوستان انتقاد پیشنهادی از مدیران سایت ندارید ما حاظر به گوش دادن حرف های شما دوستان هستیم

sanchezooper
07-28-2012, 01:18 AM
سلامهمه چی عالیه ممنون از زحمات هر دو ادمین عزیز حمید و وحید .

mortezaaaa
07-29-2012, 02:06 PM
با سلام من بیشتر فایلهای سایت رو دانلود کردم ولی هر کدومو میخوام باز کنم با پیغام the archive is either in unknown format or damage مواجه میشم با برنامه winrar و peazip هم باز کردم همین پیغامو میده در صورتیکه فایلهای سایتهای دیگه رو که گرفتم این مشکلو نداره وبراحتی باز میشه لطفا راهنماییم کنید

HamidOffline
07-29-2012, 02:22 PM
با سلام من بیشتر فایلهای سایت رو دانلود کردم ولی هر کدومو میخوام باز کنم با پیغام the archive is either in unknown format or damage مواجه میشم با برنامه winrar و peazip هم باز کردم همین پیغامو میده در صورتیکه فایلهای سایتهای دیگه رو که گرفتم این مشکلو نداره وبراحتی باز میشه لطفا راهنماییم کنید

دوست عزیز
جای طرح این سوالت اینجا نیست
برادر من فایل های گروه ما همه کد شده هستند و برای باز کردنش باید دکودر داشته باشی
برای داشتن دکودر باید عضو سایت باشی (VIP)
برای عضویت در گروه به تایپک زیر مراجعه فرمایید
[Only registered and activated users can see links]

aminpariz
08-05-2012, 10:13 PM
سلام
حوصله بحث کردن ندارم اما یه هفته هس از چت باکس بن هستم اصلانم نمیدونم برای چی؟؟؟؟؟
اول پ خ دادم به علی گف درس میکنم! دیدم خبری نشد!!!
بعد پ خ دادم وحید گف به علی بگو درس کنه!!!
دوباره پ خ دادم به علی باز گف درس میکنم! الان 3 روزه داره درست میکنه!
من دیگه اصلا نمیخام درس بشم فقط اگه زحمتی نیست دلیلشو بگید!! یا کلان یوزرمو از سایت بن کنید. اینجوری دیگه روزی 10 بار سر نمیزنم ببینم درس شدم یا نه!

ali_kissme
08-05-2012, 11:08 PM
سلام
حوصله بحث کردن ندارم اما یه هفته هس از چت باکس بن هستم اصلانم نمیدونم برای چی؟؟؟؟؟
اول پ خ دادم به علی گف درس میکنم! دیدم خبری نشد!!!
بعد پ خ دادم وحید گف به علی بگو درس کنه!!!
دوباره پ خ دادم به علی باز گف درس میکنم! الان 3 روزه داره درست میکنه!
من دیگه اصلا نمیخام درس بشم فقط اگه زحمتی نیست دلیلشو بگید!! یا کلان یوزرمو از سایت بن کنید. اینجوری دیگه روزی 10 بار سر نمیزنم ببینم درس شدم یا نه!

سلام اقا امین گل من خدایش معذرت میخوام چند شبه که خیلی سرم شلوغ بود و نتونستم که مشکل شما رو حل کن خلاصه ببخشید بخدا قصدی در کار نبود و تقصیر مدیران کل هم نیست چون من بهشون خبر ندادم

siavashdvb
08-05-2012, 11:23 PM
سلام . امین جان چت باکس رفته پایین سایت شما پایین دنبالش بگردی پیداش میکنی .:24:

rasool_helboy
08-06-2012, 12:13 AM
از مدیران گرامی بابت زحمات پشت پردشون بی نهایت سپاسگذارم
چون امکان داره بعضی از دوستان که کمی کم حوصله هستند و شاید زود از کوره در برن و حاشیه درست کن
خواهشا مدیران گرامی زحمت بکشید یا دوره رو تموم شده اعلام کنید یا اگر مقدوره جواب قانع کننده ای به دوستان بدهید؛ مثلا تاریخ دقیق استارت دوره یا ثبت نام دوره جدید
برای من فرقی نمیکنه! هدف من حفظ جایگاهتونه :yes: سوء تعبیر نشه

khaled007
08-06-2012, 08:39 PM
اقایون محترم الان که دوره فعال نیست و با مشکل برخورد کردید خواهشا چت باکس رو برای کاربران عادی فعال کنید بعد از شروع اون از کار بندازید!!!!

HamidOffline
08-07-2012, 01:10 AM
اقایون محترم الان که دوره فعال نیست و با مشکل برخورد کردید خواهشا چت باکس رو برای کاربران عادی فعال کنید بعد از شروع اون از کار بندازید!!!!

چت باکس عمومی شد

Aa.sS
09-13-2012, 12:34 AM
اوه بلاخره بعد از یکماه امروز پستهای من نیازی به تایید مدیران نداره تازه فهمیدم جریان چی بوده حمیدخان دستت درد نکنه و همینطور اقا وحید گل

dj_mehdi_spice
11-21-2012, 12:24 AM
با سلام

من تو سایت fbعضو بودم و از طریق این سایت مانیتورینگ و پسوردها را دنبال می کردم ولی الان چند روز از به همان ادرس سایت که می روم با صفحه دیگری روبرو می شوم که 3 تا گزینه برای وارد شدن می خواد ولی من فقط یوزر و پسورد را دارم که وارد می کنم وارد نمی شود نمی دانم ادرس سایت عوض شده یا فرو سایت و یوزر و پسوردم تغیر کرده !!1 لطفا کمکم کنید

راستی تعدا روزهای باقیمانده پسوردهای و خود پسوردهای اول سایتتون ابدیت نمی شود و همچنین در نرم افزار خوبتان PASS FINDER لطفا بررسی کنید و اگر می شود نرم افزار را ارتقا بدهید

و یک پیشنهاد هم دارم اگر می توانید نرم افزار PASS FINDER را برای گوشی هم طراحی کنید که در هر زمان دسترسی به مانیتورینگ سایت داشته باشیم

با تشکر فراوان

تولد سایت پرشین افلاین مبارک

cccamhd.in
11-21-2012, 12:30 AM
با سلام

من تو سایت fbعضو بودم و از طریق این سایت مانیتورینگ و پسوردها را دنبال می کردم ولی الان چند روز از به همان ادرس سایت که می روم با صفحه دیگری روبرو می شوم که 3 تا گزینه برای وارد شدن می خواد ولی من فقط یوزر و پسورد را دارم که وارد می کنم وارد نمی شود نمی دانم ادرس سایت عوض شده یا فرو سایت و یوزر و پسوردم تغیر کرده !!1 لطفا کمکم کنید

راستی تعدا روزهای باقیمانده پسوردهای و خود پسوردهای اول سایتتون ابدیت نمی شود و همچنین در نرم افزار خوبتان PASS FINDER لطفا بررسی کنید و اگر می شود نرم افزار را ارتقا بدهید

و یک پیشنهاد هم دارم اگر می توانید نرم افزار PASS FINDER را برای گوشی هم طراحی کنید که در هر زمان دسترسی به مانیتورینگ سایت داشته باشیم

با تشکر فراوان

تولد سایت پرشین افلاین مبارک

ممنون دوست من داریم بررسی میکنم که اگر بشود اینکار رو انجام بدیم من به سیاوش هم گفتم تا ورژن جدید برنامه رو داخل سایت بزارن و حمید هم در مورد آدرس سایت zone بزودی جواب شما رو خواهند داد

majidmobarhan
11-21-2012, 06:10 AM
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما مدیران سایت
من دیدم در این سایت صداقت و راستی هستش تو دلم گفتم جای خوبی میتونه باشه برای ما آفلاین بازها . ولی گله مندم از شما .
حدود 2ماه پیش از آقای prog.dvb هزینه یه کارت dvb به حساب ایشون ریختم و این آقا بعد دو هفته گفت قرار جنس برسه دستش ولی این دوست ما از این به بعد دیگه نه جواب پیامکم داد نه زنگ حتی پیامک هم دادم اگه نمیونی جنس بدی حداقل هزینه برگشت بده که جوابی دریافت نکردم , موضوع شارژ 1000 تومنی نیست که صحبت 225000 هزار تومنه که. من فقط به خاطر تایید میشود شما زیر تایپک فروش شما قصد خرید کردم چون مطمئین بودم از نظر شما تایید شده است.
امیدوام مسئولین سایت اقدامی در این باره انجام دهند .

cccamhd.in
11-21-2012, 01:40 PM
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما مدیران سایت
من دیدم در این سایت صداقت و راستی هستش تو دلم گفتم جای خوبی میتونه باشه برای ما آفلاین بازها . ولی گله مندم از شما .
حدود 2ماه پیش از آقای prog.dvb هزینه یه کارت dvb به حساب ایشون ریختم و این آقا بعد دو هفته گفت قرار جنس برسه دستش ولی این دوست ما از این به بعد دیگه نه جواب پیامکم داد نه زنگ حتی پیامک هم دادم اگه نمیونی جنس بدی حداقل هزینه برگشت بده که جوابی دریافت نکردم , موضوع شارژ 1000 تومنی نیست که صحبت 225000 هزار تومنه که. من فقط به خاطر تایید میشود شما زیر تایپک فروش شما قصد خرید کردم چون مطمئین بودم از نظر شما تایید شده است.
امیدوام مسئولین سایت اقدامی در این باره انجام دهند .
بله ما میدونیم یکی از کاربران 2 هفته پیش به ما گفت ما به این فروشنده اعتماد کردیم ایشون ولی اعتماد ما سوء استفاده کردن فکر میکنن زرنگ هستن به قول خودشون در ما مالیدن ما پول یک کاربر رو گرفتیم با پیگیری که کردیم پول شما رو هم باز پیگیر می شویم با تشکر.
تو یاهو بنده رو اد کنید با تشکر

majidmobarhan
11-21-2012, 04:28 PM
بله ما میدونیم یکی از کاربران 2 هفته پیش به ما گفت ما به این فروشنده اعتماد کردیم ایشون ولی اعتماد ما سوء استفاده کردن فکر میکنن زرنگ هستن به قول خودشون در ما مالیدن ما پول یک کاربر رو گرفتیم با پیگیری که کردیم پول شما رو هم باز پیگیر می شویم با تشکر.
تو یاهو بنده رو اد کنید با تشکر

ممنون
فقط امیدم به شما هستش.

ali_kissme
11-21-2012, 04:36 PM
ممنون
فقط امیدم به شما هستش.

سلام دوست عزیز اول امیدتون به خدا باشه بعد به وحید جان واقعا صداقت دارند ایشون

cccamhd.in
11-21-2012, 05:17 PM
ممنون
فقط امیدم به شما هستش.
شما وقتیکه به این شخص پول دادید سریع باید به ما اطلاع می دادید نه الان که 2 ماه از این موضوع گذشته, اطلاع می دادید ما سریعتر تاپیک رو می بستیم کاری که شده ما هم پیگیری میکنیم با تشکر

majidmobarhan
11-21-2012, 06:09 PM
شما وقتیکه به این شخص پول دادید سریع باید به ما اطلاع می دادید نه الان که 2 ماه از این موضوع گذشته, اطلاع می دادید ما سریعتر تاپیک رو می بستیم کاری که شده ما هم پیگیری میکنیم با تشکر

من دیگه نمیدونستم اینجوری میشه دیگه . منم دیدم مسئولین سایت تایید کردن من خیالم جم شد از این موضوع.

majidmobarhan
11-23-2012, 01:44 PM
سلام به همه بچه ها
شرمنده که بازم مزاحم میشم این آقای prog.dvb هر چی زنگ میزنم یا اس ام اس میدم جواب نمیده نمیدونم دیگه چجوری پولمو ازش بگیریم این پول خوردن نداره آدم جارکش نیستم برم تو سایت های دیگه بگم فلان شخص با این شماره همراه و این شماره حساب پول منو خورد . 17 ماه تو پادگان نخوردم پول جمع کردم اونوقت این آقا اومد خیلی راحت خورد یه آبم روش اگه قضیه گذشتن از پولم باشه اونه به خداش واگذار کردم تا خود خدا حالشو جا بیار که دیگه فکر نکنه از خدا هم زرنگ تر هستش و مطمئن باشید پول مال یتیم خوردن .

SinaOFFLine
11-23-2012, 01:55 PM
دوست عزیز صبور باشید تا وحید بیاد.پول شما هم برمیگرده.
مطمئن باش وحید پیگیری میکنه.

sepahdalton
12-22-2013, 01:25 AM
سلام
از مدیریت سایت خیلی خیلی تشکر میکنم که این دوره رو تو این بی افلاینی راه انداختین من که خودم به شخصه خیلی حال کردم اما این دوره برگزار کردنتون یسری مشکلات اساسی داره اونم ایناس(البته اینا نظرات منه )
1.سرعت مک که خیلی مهمه تو افلاین به نظر من شمایی که میگید مشکل مالی ندارید بیاین رو 60درجه از رادوگا اکانت بخرین مثل مک اف بی که این مماهواره رو کل ایرانم بیم داره هم مک هاش محدودیت سرعت و مشکلات اپن اسکای رو ندارن اگه به سایتشون مراجعه کنید میبنید که با یه حساب سر انگشتی به پول خودمون با هزینه تقریبا 5میلیون تومن میشه یه مک نامحدود با اسپید 900کیلوبایت (سرعت دانلود) خرید که خیلی عالیه (((تنها مشکل خرید از این پروایدر اینه که اینا فقط به درخواست هایی که با زبان روسی ارسال بشه جواب میدن و همچنین باید یه نفر رو پیدا کنید که ویزا وپاسپورت روسی داشته باشه که گیر اوردنش فک نکنم سخت باشه )))این مسله اسپید مک اگه حل بشه مطمن باشید تعداد کاربرا به بالای 100هزار نفر هم میرسه که اگه همه متعاقد بشن که این افلاین خیلی از اینترنت مسخره ملی بهتره هزینش رو رو هم میدن!!
2. مدیریتتون واقعا افتضاحه البته قصد بی احترامی ندارم تو کل این دو تا سایت پرشین ماهواره من خودم به شخصه فقط 3نفر رو که لایق مدیریتن دیدم که هم نظراتشون کارشناسیه هم تجربه کافی دارن 4تا پچه 18ساله اومدن مدیریت میکنن خنده دارن وجدانن
تایپیک هایی که واسه لیست و اینا میزنین خیلی افتضاح و به هم ریختس کاربر که میاد اینا رو میبینه معلومه که یکم دلسرد میشه شما نت افلاینو ببینید البته جدا از بحث کلاه برداریشون ولی خدا وکیلی مدیریتشون تو این ضمینه واقعا عالی بود یکم ازشون یاد بگیرید مثلا محمد عزیز که خیلی خیلی مدیریتش عالی بود
3.دوره مدریت کلی نداره هرکی واسه خودش یه مدیر کله این موردم خیلی عذاب اوره
یه سری انتقاد های دیگه هست که نمیشه گفت!!!
همونطور که گفتم اینا همش انتقاد بودن امیدوارم ناراحت و دلسرد نشده باشید

cccamhd.in
12-22-2013, 02:35 AM
سلام
از مدیریت سایت خیلی خیلی تشکر میکنم که این دوره رو تو این بی افلاینی راه انداختین من که خودم به شخصه خیلی حال کردم اما این دوره برگزار کردنتون یسری مشکلات اساسی داره اونم ایناس(البته اینا نظرات منه )
1.سرعت مک که خیلی مهمه تو افلاین به نظر من شمایی که میگید مشکل مالی ندارید بیاین رو 60درجه از رادوگا اکانت بخرین مثل مک اف بی که این مماهواره رو کل ایرانم بیم داره هم مک هاش محدودیت سرعت و مشکلات اپن اسکای رو ندارن اگه به سایتشون مراجعه کنید میبنید که با یه حساب سر انگشتی به پول خودمون با هزینه تقریبا 5میلیون تومن میشه یه مک نامحدود با اسپید 900کیلوبایت (سرعت دانلود) خرید که خیلی عالیه (((تنها مشکل خرید از این پروایدر اینه که اینا فقط به درخواست هایی که با زبان روسی ارسال بشه جواب میدن و همچنین باید یه نفر رو پیدا کنید که ویزا وپاسپورت روسی داشته باشه که گیر اوردنش فک نکنم سخت باشه )))این مسله اسپید مک اگه حل بشه مطمن باشید تعداد کاربرا به بالای 100هزار نفر هم میرسه که اگه همه متعاقد بشن که این افلاین خیلی از اینترنت مسخره ملی بهتره هزینش رو رو هم میدن!!
2. مدیریتتون واقعا افتضاحه البته قصد بی احترامی ندارم تو کل این دو تا سایت پرشین ماهواره من خودم به شخصه فقط 3نفر رو که لایق مدیریتن دیدم که هم نظراتشون کارشناسیه هم تجربه کافی دارن 4تا پچه 18ساله اومدن مدیریت میکنن خنده دارن وجدانن
تایپیک هایی که واسه لیست و اینا میزنین خیلی افتضاح و به هم ریختس کاربر که میاد اینا رو میبینه معلومه که یکم دلسرد میشه شما نت افلاینو ببینید البته جدا از بحث کلاه برداریشون ولی خدا وکیلی مدیریتشون تو این ضمینه واقعا عالی بود یکم ازشون یاد بگیرید مثلا محمد عزیز که خیلی خیلی مدیریتش عالی بود
3.دوره مدریت کلی نداره هرکی واسه خودش یه مدیر کله این موردم خیلی عذاب اوره
یه سری انتقاد های دیگه هست که نمیشه گفت!!!
همونطور که گفتم اینا همش انتقاد بودن امیدوارم ناراحت و دلسرد نشده باشید

ممنون از شما ببین دوست من شاید بتونم تا حدی از جیبم پول خرج کنم ولی 5 میلیون نمیتونم باید کاربران هم بیان و مشارکت کنند در مورد نظم نداشتن این دوره من هم قبول دارم چون به چند دلیل موقع امتحانات بنده هستش و مدیر نتونستیم برای هر بخش تا قبل از شروع دوره جمع کنیم چون مشخص نبود که مک رو اکتیو می کنند یا خیر این دوره مجانی بود ولی خیالتون راحت اگر زمانی دوره پولی برگزار شود حتما این مسائل رعایت می شود و مدیریت کامل انجام میشود در رابطه با این دوره هم تا حدودی 2 روز اول مشکل داشتیم که به لطف خدا از روز دوم به بعد درست شد انشاالله دوره بعد بهتر خواهد شد مثل دوره 3 و چهار سایت که تو بخش بایگانی هستش و میتونید برید ببینید با تشکر

Iranian.Soldier
12-22-2013, 01:54 PM
سلام. وحید جان من یک سوال دارم. البته اگر ربطی به این تایپیک نداشت ببخشید! شما یک کاربر رو برای پاک کردن پست یک کاربر دیگه که جهت معرفی کرده بود محروم کردید. حالا یه سوالی پیش میاد وقتی یوزری که مدیر نیست چطور پست یکی دیگه رو پاک میکنه؟

ostwar_mo
12-25-2013, 10:29 AM
سلام خدمت دوستان
میخواستم در مورد چیندمان لیست یک مورد رو خدمت شما عرض کنم
چون حجم مک محدود و سرعتش روز به روز افت میکنه بهتر هست فیلم های بهتری دانلود بشه مثلا چند نمونه فیلم رو خدمت عرض میکنم که هم دوستان تو بخش پیشنهادی معرفی کردن و هم کیفیت خوبی ازشون اومده حیفه دانلود نشه تو دوره لطفا تو لیست قرار بدید
خسته نباشد-The Mortal Instruments City of Bones-Elysium 2013-Prisoners 2013-Man Of Steel 2013-Percy Jackson: Sea of Monsters -White House Down-The Family 2013

dariushm1370
12-25-2013, 11:42 PM
سلام دوستان من
من یه خواهش دارم ازتون
بنده تو این چند روز خیلی فایل رو نگرفتم و امروز رفتم کافی نت چون سرعت دانلودش 700 هست رفت اونجا ناقصی ها رو دانلود کنم.ولی چون تو سرور سایت خودتون اپلود کردین به شدت سرعتش پایینه و نمیشه دانلود کرد.اگه امکانش هست تو سایتهای دیگه ای مثل uploadboy ...... اپلود کنید.با تشکر

cccamhd.in
12-25-2013, 11:54 PM
سلام دوستان من
من یه خواهش دارم ازتون
بنده تو این چند روز خیلی فایل رو نگرفتم و امروز رفتم کافی نت چون سرعت دانلودش 700 هست رفت اونجا ناقصی ها رو دانلود کنم.ولی چون تو سرور سایت خودتون اپلود کردین به شدت سرعتش پایینه و نمیشه دانلود کرد.اگه امکانش هست تو سایتهای دیگه ای مثل uploadboy ...... اپلود کنید.با تشکر

به حیدری میگم لینک های mediafire هم قرار بدن تو سایت تا راحت باشید برای دانلود

dariushm1370
12-25-2013, 11:58 PM
به حیدری میگم لینک های mediafire هم قرار بدن تو سایت تا راحت باشید برای دانلود

سلام دوست من
امکانش هست که از شب اول تو سایت مدیا فایر یا اپلود بوی اپلود بشه یا از امشب به بعد؟
بعد اینکه من چندین بار پیام دادم ولی کسی گوش نکرده.لطفا تاپیک دوره بعد رو بزنید تا از همین الان شروع به عضو گیری کنید.

dariushm1370
12-30-2013, 11:03 AM
سلام دوستان
2 تا درخواست داشتم: اولی اینکه لینک مستقیم ها رو تو سایت پرسرعت اپلود کنید.بعد اینکه همه چیز سایت خوبه ولی سرعتش خیلی خیلی پایینه؟چرا اینطوریه؟اتک دارید روی سایت؟
با تشکر

alma
12-30-2013, 11:49 AM
لینک مستقیم بالاترین سرعت هست من تعجب میکنم شما چه طوری میگین سرعتش کمه

dariushm1370
12-30-2013, 12:22 PM
اقای حیدری من رفتم کافی نت ناقصی هاش رو دانلود کنم با سرعت 20 کیلوبایت دانلود میکرد..ولی همون موقع یه فایل رو که فیلم هیس دخترها فریاد نمیزنند بود رو از سایت دیگه زدم با 700 کیلو بایت دانلود میکرد.

mehrdads3
12-30-2013, 12:44 PM
با سلام خدمت مدیران محترم
برای اعلام لحظه به لحظه دانلود اگر امکانش هست مانیتورینگ بزارید که لیست دانلود فایلها به صورت درصدی پر بشه نه اینکه واسه هر درصد یه تاپیک زده بشه.
با تشکر

alma
12-30-2013, 12:50 PM
اقای حیدری من رفتم کافی نت ناقصی هاش رو دانلود کنم با سرعت 20 کیلوبایت دانلود میکرد..ولی همون موقع یه فایل رو که فیلم هیس دخترها فریاد نمیزنند بود رو از سایت دیگه زدم با 700 کیلو بایت دانلود میکرد.

حتما امروز امتحان میکنم خبر میدم

chap_das
12-30-2013, 01:49 PM
لینک مستقیم بالاترین سرعت هست من تعجب میکنم شما چه طوری میگین سرعتش کمه
من به شخصه با نحایت سرعت اینترنتم که تو رنج 230 تا 250 کیلو بایت هست لینکای سایت رو دانلود میکنم . سرعت هم خوبه

cccamhd.in
12-30-2013, 02:00 PM
سلام دوستان
2 تا درخواست داشتم: اولی اینکه لینک مستقیم ها رو تو سایت پرسرعت اپلود کنید.بعد اینکه همه چیز سایت خوبه ولی سرعتش خیلی خیلی پایینه؟چرا اینطوریه؟اتک دارید روی سایت؟
با تشکر

بغضی وقت ها ممکنه اینجوری بشه اون هم به این خاطره که بعضی ها کرم میریزن تا سرور بفهمه و ایپی رو بلاک کنه 30 دقیقه طول میکشه تا شناسایی کنه فرد attack کننده رو

mona2023
12-30-2013, 02:07 PM
سلام.اگه میشه دانلودهارو از طریق پیامک اطلاع رسنای کنید که ایا اونشب دانلود هست یا نه.با تشکر

cccamhd.in
12-30-2013, 02:10 PM
سلام.اگه میشه دانلودهارو از طریق پیامک اطلاع رسنای کنید که ایا اونشب دانلود هست یا نه.با تشکر

این کار هزینه بر هستش بخوایم اینکار رو کنیم باید هر بار که پیامک میفرستیم 2 هزارتومان بدیم دوره بعد ولی اینکار رو میکنیم با تشکر

BALDE
12-30-2013, 07:20 PM
بنام خدا

سلام دوستان وسلام مدیر سایت اقا وحید من هر چقد از افلاین خوشم میامد الان ازش متنفر شدم کار ی کردید که هیچ وقط طرف افلاین وتایپک زدن نرم الان هم میگید باز این اقا balde اومده مزاحم شده اره زدید تمام تایپکای من پاک کردید واقای جیشر هم پیام داد تهدید کرد ای پی من ببنده اره اینجوریه دنیا همین تو روزای که این سایت خاموش بود من فرید اگه یادتون داشتیم دست پا میزدیم که زنده بمونه میگید نه همه هستن دیدن نه الان که افلاین تبلیقش هرجا دیده شده هنره نمیخوام از خودم تعریف کنم ولی میدونم خیلی مثل من هستن جواب زحماتشون ایجوری دادید امید وارم من اول اخرش باشم میدونم این تایپک زود پاک میشه چون تالان 3نوشتم پاک شد الان هم هیچ انتظاری ازت ندارم اقا وحید ولی خدایش هیچ وقت از ذهنم نمیره چون من با جون دل برای این سایت زحمت کشیدم بدون هیچ انتظار حمید هم شاهده حتی شده تو شب امتحان تایپک میزدم اما جواب من نامهربانی ها بوداینا درد دلهای من بودکه تو این 5سال تو خودم نگه داشتم من ببخشد امیدوارم این سایت پابرجابمونه

sky2offline
12-30-2013, 08:15 PM
چند تا از تاپیک های من هم پاک شده بود ولی توجه نکردن

cccamhd.in
12-30-2013, 08:21 PM
بنام خدا

سلام دوستان وسلام مدیر سایت اقا وحید من هر چقد از افلاین خوشم میامد الان ازش متنفر شدم کار ی کردید که هیچ وقط طرف افلاین وتایپک زدن نرم الان هم میگید باز این اقا balde اومده مزاحم شده اره زدید تمام تایپکای من پاک کردید واقای جیشر هم پیام داد تهدید کرد ای پی من ببنده اره اینجوریه دنیا همین تو روزای که این سایت خاموش بود من فرید اگه یادتون داشتیم دست پا میزدیم که زنده بمونه میگید نه همه هستن دیدن نه الان که افلاین تبلیقش هرجا دیده شده هنره نمیخوام از خودم تعریف کنم ولی میدونم خیلی مثل من هستن جواب زحماتشون ایجوری دادید امید وارم من اول اخرش باشم میدونم این تایپک زود پاک میشه چون تالان 3نوشتم پاک شد الان هم هیچ انتظاری ازت ندارم اقا وحید ولی خدایش هیچ وقت از ذهنم نمیره چون من با جون دل برای این سایت زحمت کشیدم بدون هیچ انتظار حمید هم شاهده حتی شده تو شب امتحان تایپک میزدم اما جواب من نامهربانی ها بوداینا درد دلهای من بودکه تو این 5سال تو خودم نگه داشتم من ببخشد امیدوارم این سایت پابرجابمونه

دوست گرامی ما با شما خصومت نداشتیم که پست های شما رو پاک کنیم دلیلی داشته اول از همه جناب gshare قسمت فروش سایت رو به عهده گرفتن و کلی خرج کردن و قرار شده مخارج سایت رو بدن حالا شما با پست های سی سی کمتون باعث میشید فروش نکنه اکانت های این شخص بعدشم پست های شما اموزشی که نبود بنده از روی لجبازی پاک کنم با پاک کردن پست های شما خوبی های شما خیالتون راحت از یاد ما نخواهد رفت حتی فرید و شما و خیلی های دیگه مثالی براتون میزنم مثلا گوگل یکی از اعضای مدیرش عوض شد و کل چت یاهو رو بستن و خیلی ها ناراحت شدن چون سیاست کاریشون جوری یود که باید بسته میشود الان هم یکی از مدیران ارشد عضوی از سایت شدن و دارن خرج میکنن میخواهن اون چیزی باشه که میخوان حالا باز بنده تو پیغام خصوصی هم گفتم میتونید با بنده تو یاهو تماس بگیرید من بیشتر توضیح بدم که دلیل چی بوده پس خواهشا دیگه این موضوع رو اینجا مطرح نکنید و تو یاهو با بنده در ارتباط باشید

BALDE
12-30-2013, 08:22 PM
چند تا از تاپیک های من هم پاک شده بود ولی توجه نکردن

نه داداش اون موقه از من هم پاک شد وکار خراب کارانه بود که رفع شد درجریانش بودم اما این تایپکام خود جیشر پاک کرد بدون اجازه وتهدید هم کرد که ایپی من میبنده منظورم این بود

sky2offline
12-30-2013, 08:31 PM
دوست گرامی ما با شما خصومت نداشتیم که پست های شما رو پاک کنیم دلیلی داشته اول از همه جناب gshare قسمت فروش سایت رو به عهده گرفتن و کلی خرج کردن و قرار شده مخارج سایت رو بدن حالا شما با پست های سی سی کمتون باعث میشید فروش نکنه اکانت های این شخص بعدشم پست های شما اموزشی که نبود بنده از روی لجبازی پاک کنم با پاک کردن پست های شما خوبی های شما خیالتون راحت از یاد ما نخواهد رفت حتی فرید و شما و خیلی های دیگه مثالی براتون میزنم مثلا گوگل یکی از اعضای مدیرش عوض شد و کل چت یاهو رو بستن و خیلی ها ناراحت شدن چون سیاست کاریشون جوری یود که باید بسته میشود الان هم یکی از مدیران ارشد عضوی از سایت شدن و دارن خرج میکنن میخواهن اون چیزی باشه که میخوان حالا باز بنده تو پیغام خصوصی هم گفتم میتونید با بنده تو یاهو تماس بگیرید من بیشتر توضیح بدم که دلیل چی بوده پس خواهشا دیگه این موضوع رو اینجا مطرح نکنید و تو یاهو با بنده در ارتباط باشید

داداش یه باری گیش کن بگو من مدیر نیاز ندارم راحت خودت کن

cccamhd.in
12-30-2013, 09:02 PM
داداش یه باری گیش کن بگو من مدیر نیاز ندارم راحت خودت کن
دوست من برای من کار نمی کنید که برای کاربران کار می کنید حالا دوست دارید مدیر باشید تو سایت دوست ندارید نباشید نباید کار می کنید توقع داشته باشید دلیل رو هم گفتم که چرا پاک شده تا به حال تو این 2 سال هیچوفت نشده که بیخود تاپیک کسی رو پاک کنیم و این هم برای بار اول بوده که دلیل رو هم آوردم همین پست های سی سی کم کل دامین سایت رو ***** کرد و الان که پاک شده نزدیک به 2 ماه هستش که سایت دیگه ***** شنده و دیر به دیر ***** میشه

BALDE
12-30-2013, 09:23 PM
داداش من موقه که پول دادم کمک کردم به سایت مگه ازت چیزی خواستم درعوضش درست سی سی کم باعث کم شدن فروشش میشه ولی بدون اجازه پاک کنه خوبه اره من قبول دارم باید بسته میشد ولی نه پاک الان امتیازم ببینید چقد اومده پاین من از این همه گلایه اینه که اول از صاحب تایپک اجازه بگیرید بعد میتونستید تایپک ببندید داداش وحید ما هم که دعوا نداریم ایجوری با ما میحرفید منظورمون اینکه هرکی احترامش واجب جیشر هم حقش سایت خریده حقش ولی میتونست بجای پاک کردن اول بهم میگفت من حق قبول دارم تا حالا هم خداروشکر ادم قانع به حق بودم به کسی حرف بد نزدم میگفت اقا ببند تایپک اصلا خودم میبستم نه میومد کار 3یا 4 سال تو یک دقیقه میپروند بی انصافی وحید ویخورده هم صبر داشته باش گلایه هامون بشنو داداش ازت انتظار نداشتم ایجوری برخورد کنی بادوستان ممنون از زحمات شما

dariushm1370
12-30-2013, 09:30 PM
داداش من موقه که پول دادم کمک کردم به سایت مگه ازت چیزی خواستم درعوضش درست سی سی کم باعث کم شدن فروشش میشه ولی بدون اجازه پاک کنه خوبه اره من قبول دارم باید بسته میشد ولی نه پاک الان امتیازم ببینید چقد اومده پاین من از این همه گلایه اینه که اول از صاحب تایپک اجازه بگیرید بعد میتونستید تایپک ببندید داداش وحید ما هم که دعوا نداریم ایجوری با ما میحرفید منظورمون اینکه هرکی احترامش واجب جیشر هم حقش سایت خریده حقش ولی میتونست بجای پاک کردن اول بهم میگفت من حق قبول دارم تا حالا هم خداروشکر ادم قانع به حق بودم به کسی حرف بد نزدم میگفت اقا ببند تایپک اصلا خودم میبستم نه میومد کار 3یا 4 سال تو یک دقیقه میپروند بی انصافی وحید ویخورده هم صبر داشته باش گلایه هامون بشنو داداش ازت انتظار نداشتم ایجوری برخورد کنی بادوستان ممنون از زحمات شما

سلام دوست عزیز
زیاد ناراحت نباش از این جیشیر اخلاقش اینطوریه فکر میکنه خبریه نمیدونه که بزرگتر از اینا هم اگه احترام نذارن ادم حسابشون نمیکنیم..اصل اقا وحید دوستانه که انسان های خوبی هستن.

BALDE
12-30-2013, 09:39 PM
داداش ما با اقای جیشر مشکلی نداریم ولی موقه که ازش خواستم دلیل پاک کردن تایپکام بهم بگه گفت همین میخوای نخوا بعد گفت ساکت میشی ایپت میبندم اخه این چه جور حرف زدن وحالا داداش وحید میگه این تایپکات بدرد نمیخورد دست شما درد نکه اقا وحید کاشکی از همون اول میگفتی ایناروخدایش میدونستی چند نفر بخاطر اینا میامدن سایت یانه موقه که مشقول کار مغازه بودی وشاید تو 2روز یک بار میومدی ما اینجا بودیم داداش وحید حالا هم دیگه هیچی نمیخوام من ببخش اگه حرفام ناراحت کننده بود دیگه هم خفه میشم خدا حافظ

alma
12-30-2013, 09:48 PM
داداش ما با اقای جیشر مشکلی نداریم ولی موقه که ازش خواستم دلیل پاک کردن تایپکام بهم بگه گفت همین میخوای نخوا بعد گفت ساکت میشی ایپت میبندم اخه این چه جور حرف زدن وحالا داداش وحید میگه این تایپکات بدرد نمیخورد دست شما درد نکه اقا وحید کاشکی از همون اول میگفتی ایناروخدایش میدونستی چند نفر بخاطر اینا میامدن سایت یانه موقه که مشقول کار مغازه بودی وشاید تو 2روز یک بار میومدی ما اینجا بودیم داداش وحید حالا هم دیگه هیچی نمیخوام من ببخش اگه حرفام ناراحت کننده بود دیگه هم خفه میشم خدا حافظ

من جواب شما رو دادم تو پیام خصوصی همون اول یه کلام ختم کلام حرف حسابت چیه ؟

من با شما دوستانه حرف زدم اما شما داری داستان درست میکنی اگه واقعا مدیر سایت بودی و دلت با سایت بود اینقدر تو عضوگیری داستان 4 تا تاپیک رو پیش نمیکشیدی عین این بچه ها یه بار اون اول

پیام خصوصی دادی بهت گفتم بیا یاهو تا همه چی رو حل کنیم اما گوشت بدهکار نیست خداییش هم الان از دستت عصبانی هستم چون اصلا درک نمیکنی چی میگی دفعه اخره میگم بحث تاپیک پاک کردن

رو اینقدر گنده نکن و اگه مشکلی داری بیا یاهو اگه حق با تو بود بعد بیا هی گله کن اگه ما میخواستیم میتونستیم اصلا نزاریم همین پست رو هم بزنی یعنی این و نفهمیدی وفقط اون فهمیدی

BALDE
12-30-2013, 09:52 PM
سلام داداش حیدری دست شما هم درد نکنه ممنون از لطف وطرز حرف زدنت اینم بگم اینجا انتقاد چرا ناراحت میشین نمیدونم من ایدیت نداشتم ایدیت لطف کن داداش

alma
12-30-2013, 09:54 PM
ایدی من

arax.net33

chap_das
12-30-2013, 09:57 PM
راهی نیست که امتیازاشو پس بگیره تا انقدر جنجال نشه

cccamhd.in
12-30-2013, 10:17 PM
دوست من زمانیکه کل تشکرها پرید بنده یکبار تو عمرم نیومدم بگم این تشکرم پریده به امتیاز نیست شما پیش ما امتیازت محفوظ هستش خیالت راحت بعدشم ما داریم کار میکنیم دست به دست هم دوره ششم رو برگزار کنیم بهمون کمک کنید دارید با این حرف ها فکر ما رو خراب میکنید گفتم تو یاهو بیا صحبت میکنیم والا چیزه زیاد بزرگی نیست شما دارید کشش میدید من به این خاطر بد صحبت کردم که دارید وقت ما رو میگیرید همین نوشتن 15 دقیقه وقت ما رو میگیره و ما نمیتونیم لیست امشب رو آماده کنیم
ببینید اینجا قهر کردن برای افراد زیر 20 سال هستش نمونش حمید آفلاین آقا منتظر من تاپیک برگشت و اینجور چیزا بزنم از دل ایشون در بیارم که آفا بیا تو سایت کار کن دیگه خودم رو کوچیک نمیکنم چون خیلی قبلا خودم رو کوچیک کردم با تشکر

alma
12-30-2013, 10:50 PM
مشکل حل شد خود BALDE هم میاد میگه

BALDE
12-30-2013, 10:54 PM
دوست من زمانیکه کل تشکرها پرید بنده یکبار تو عمرم نیومدم بگم این تشکرم پریده به امتیاز نیست شما پیش ما امتیازت محفوظ هستش خیالت راحت بعدشم ما داریم کار میکنیم دست به دست هم دوره ششم رو برگزار کنیم بهمون کمک کنید دارید با این حرف ها فکر ما رو خراب میکنید گفتم تو یاهو بیا صحبت میکنیم والا چیزه زیاد بزرگی نیست شما دارید کشش میدید من به این خاطر بد صحبت کردم که دارید وقت ما رو میگیرید همین نوشتن 15 دقیقه وقت ما رو میگیره و ما نمیتونیم لیست امشب رو آماده کنیم
ببینید اینجا قهر کردن برای افراد زیر 20 سال هستش نمونش حمید آفلاین آقا منتظر من تاپیک برگشت و اینجور چیزا بزنم از دل ایشون در بیارم که آفا بیا تو سایت کار کن دیگه خودم رو کوچیک نمیکنم چون خیلی قبلا خودم رو کوچیک کردم با تشکر

باید وقت بزاری واسه دوستان داداش وحید نه دیگه مشکل حل شده با حیدری تازه داشتم حرف میزدم مشکل رفع شده من ببخشد ما کوچیک شما هستیم اقا وحید انشالله بعد امتحانات دانشگاه من برمیگردم فعالیت میکنم موفق موید با ارزوی سربلندی این سایت

cccamhd.in
12-30-2013, 11:02 PM
باید وقت بزاری واسه دوستان داداش وحید نه دیگه مشکل حل شده با حیدری تازه داشتم حرف میزدم مشکل رفع شده من ببخشد ما کوچیک شما هستیم اقا وحید انشالله بعد امتحانات دانشگاه من برمیگردم فعالیت میکنم موفق موید با ارزوی سربلندی این سایت

خدارو شکر که مشکل شما حل شد با تشکر

RED17
01-01-2014, 10:27 AM
سلام پیشنهاد میدم 1 این سامانه پشتیبانی پیامک جاش بده همش رو اعصابه بره وسط سمت چپ بهتره 2 یوزر نیم و پسورد پیش فرظ انگلیسی و تایپ از چپ براست باشه با تشکر از شما