PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاعیه مدیریت تاپیک اعلام کاربران محــروم پرشین آفلاین با ذکر دلیل

cccamhd.in
06-06-2012, 05:16 PM
سلام به تمامی کاربران عزیز من دوست ندارم کاربری رو اخراج کنم از سایت و یا اینکه به کل بن کنم ( اگر با اصلاح ابرو چشم را کور کنید و قوانین رو زیر پا بزارید برخورد می شود)

cccamhd.in
06-06-2012, 05:26 PM
سلام به تمامی کاربران عزیز من دوست ندارم کاربری رو اخراج کنم از سایت و یا اینکه به کل بن کنم ( اگر با اصلاح ابرو چشم را کور کنید و قوانین رو زیر پا بزارید برخورد می شود)

کاربر زیر به دلیل ثبت نام با چندین نام مختلف در سایت به مدت یک هفته بن می شود
در صورت تکرار به کل بن می شوید پس فکر نکن که نمی فهمیم با چندین نام تو سایت عضو میشی اگر باز ثبت نام انجام شود خواهید دید چطور برخورد خواهم کرد
525253
AZIM007
Azimtak

midnight
07-05-2012, 11:43 AM
ببخشید برای مزاح عرض می کنم
نوشتید خلاف قوانین !
یا عنوان تاپیک هست :گزارش پست های خلاف....
خوب می شه بگید خلاف چی؟خلاف کدوم قانون؟
موقع ثبت نام نوشته بودید قانونی نداریم برو حالش رو ببر! :))

خوب ظاهرا قانون که خیلی زیاده!
راستی یه موضوعی برای اون بنده خدا که بن کردید البته ب من ربطی نداره ولی من خودم یک بار برای این موضوع از فروم ... اخراج شدم به خاطر اینکه گفتن ای پیت یکی هست با فلانی .... تو ایران ای پی استاتیک ما نداریم این طبیعی هست که چندین نفر از یک ای پی استفاده می کنن.و اتفاقی تو فروم کاربری با کاربر دیگه ای پیش یکی بشه طبیعی هست.
موفق باشید بد برداشت نکنید فقط گفتم اگه به خاطرا ین موضوع بن می کنید دقت کنید سو تفاهم نشه که حق کسی پایمال نشه .

siavashdvb
07-05-2012, 12:33 PM
ببخشید برای مزاح عرض می کنم
نوشتید خلاف قوانین !
یا عنوان تاپیک هست :گزارش پست های خلاف....
خوب می شه بگید خلاف چی؟خلاف کدوم قانون؟
موقع ثبت نام نوشته بودید قانونی نداریم برو حالش رو ببر! :))

خوب ظاهرا قانون که خیلی زیاده!
راستی یه موضوعی برای اون بنده خدا که بن کردید البته ب من ربطی نداره ولی من خودم یک بار برای این موضوع از فروم ... اخراج شدم به خاطر اینکه گفتن ای پیت یکی هست با فلانی .... تو ایران ای پی استاتیک ما نداریم این طبیعی هست که چندین نفر از یک ای پی استفاده می کنن.و اتفاقی تو فروم کاربری با کاربر دیگه ای پیش یکی بشه طبیعی هست.
موفق باشید بد برداشت نکنید فقط گفتم اگه به خاطرا ین موضوع بن می کنید دقت کنید سو تفاهم نشه که حق کسی پایمال نشه .

با سلام و تشکر بابت انتقاد . دوست عزیز کاربر فوق به علت زدن پست اسپم به مدت 1 هفته از سایت اخراج شده بود که بعد از اون اقدام به ساختن 3-4 یوزر کرده بودن و با یوزر جدید (در دوران محدودیت ) هم اقدام به ارسال پست اسپم مینمود به این دلیل تمامی یوزر های ایشون بسته شد و از سایت اخراج شده

HamidOffline
09-15-2012, 11:44 PM
درود .

در این تاپیک ، کاربران اخراج شده پرشین آفلاین ، دلیل و مدت محــرومیت آنان اعلام می شود .

با توجه به حجم زیاد تاپیک ها و نیاز های پشتیبانی جدی که کاربران دارند ، از این به بعد با جدیت بیشتری با خلاف های قوانین ([Only registered and activated users can see links]) برخورد می شود .

قوانین و اساسنامه پرشین آفلاین ([Only registered and activated users can see links])

ممنون .

cccamhd.in
11-22-2012, 04:20 PM
( اگر با اصلاح ابرو چشم را کور کنید و قوانین رو زیر پا بزارید برخورد می شود)تخلف برای zaker - نوع: انتشار ویروس در سایت

پست: فیش ست ویرایش شده آخرین ورژن FishSat 2.5.2 Edit By : Zaker ([Only registered and activated users can see links])
کاربر:
zaker

تخلف:
گذاشتن فایل مخرب در سایت

مدت محرومیت:
برای همیشه
کاربر:
مدیریت کل سایت آفلاین فا

cccamhd.in
11-25-2012, 02:48 PM
( اگر با اصلاح ابرو چشم را کور کنید و قوانین رو زیر پا بزارید برخورد می شود)

تخلف برای AziMoFFline - نوع: پاک کردن بیمورد تاپیک های انجمن

کاربر:
مدیر ارشد انجمن
AziMoFFline

تخلف:
پاک کردن بیمورد تاپیک های انجمن

مدت محرومیت:
1 هفته و از سمت مدیر ارشد انجمن به کاربر سایت باز خواهند گشت
و در حال بررسی هستیم ببینیم آیدی این شخص هک شده است یا اینکه خودشون پسوردشون رو در اختیار دیگران گذاشته اند

cccamhd.in
11-25-2012, 05:11 PM
([Only registered and activated users can see links])( اگر با اصلاح ابرو چشم را کور کنید و قوانین رو زیر پا بزارید برخورد می شود)

تخلف برای ARYOBARZAN ([Only registered and activated users can see links]) - نوع: استفاده از ایمیل نامعتبر هنگام ثبت نام

کاربر:
ARYOBARZAN ([Only registered and activated users can see links])
تخلف:
استفاده از ایمیل نامعتبر هنگام ثبت نام
مدت محرومیت:
حذف نام کاربری از سایت

Iranian.Soldier
11-25-2012, 05:30 PM
چقدر خشن!!! :158121_Laie_34:

cccamhd.in
11-25-2012, 05:39 PM
چقدر خشن!!! :158121_Laie_34:

ما نمی خواهم اینطوری رفتار کنم ولی بعضی ها مثل اینکه کرم دارن و مثل روز روشن هستش برامون که کی هست به درو دیوار میزنه تا کاری بکنه دیگه نمیدونه که تموم شد اون دوران

MansourOffline
11-27-2012, 07:45 PM
ما نمی خواهم اینطوری رفتار کنم ولی بعضی ها مثل اینکه کرم دارن و مثل روز روشن هستش برامون که کی هست به درو دیوار میزنه تا کاری بکنه دیگه نمیدونه که تموم شد اون دوران كاري نكن كه با تريلي ميرونم روت

siavashdvb
11-27-2012, 09:39 PM
كاري نكن كه با تريلي ميرونم روت

داش منصور ببینیمت . کامیونو هنوز داری ؟ :4:#t%

cccamhd.in
12-11-2012, 05:09 PM

تخلف برای qwer - نوع: تبلیغات در سایت

کاربر:
qwer
تخلف:
زدن تاپیک تبلیغاتی بدون هماهنگی مدیران
مدت محرومیت:
7 روز در صورت تکرار توقیف دائم و حذف نام کاربری و بلوک کردن ایمیل و آیپی آدرس XXX.XXX.*.*

cccamhd.in
01-29-2013, 03:20 PM

تخلف برای saeidz - نوع: تبلیغات در سایت

کاربر:
saeidz

تخلف:

مدت محرومیت:
توقیف دائم کاربر از سیستم و بلوک کردن ایمیل و آیپی آدرس XXX.XXX.*.*

تخلف:

یک آدم اینقدر بیشعور نمیتونه باشه که قبل از زدن تاپیک تبلیغاتی با مدیریت هماهنگ کنه تو قست قوانین سایت زده شده و در قسمت قوانین فروشگاه هم همینطور اگر قرار باشه آدم های نفهمی مثل تو بدون هماهنگی تو سایت تبلیغات بزنن این دیگه سایت نمیشه , اسمشو باید گذاشت سایت تبلیغاتی من موندم بعضی ها چه فکری میکنن و تاپیک میزنن تو سایت یو که داری میبینی فرشنده هک اکانت های ماهواره ای تو سایت داره فعالیت میکنه با چه روی اومدی تاپیک زدی تو سایت از نام کاربریت از تعداد پست ها معلوم هدفت چی هستش ولی به آرزوت نمیرسی

cccamhd.in
01-31-2013, 12:07 AM

تخلف برای 1234567890000 - نوع: تبلیغات در سایت

کاربر:
1234567890000

تخلف:
تبلیغات در چت باکس

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

مدت محرومیت:
توقیف کاربر به مدت 7 روز

تخلف:
تبلیغات در چت باکس

بار ها گفته شد تو سایت تبلیغات ندید به هر شکلی که باشه ما داریم ماهی کلی پول از جیب میدیم بابت سرپا نگه داشتن سایت باید مخارج سایت رو از فروش محصولات در بیاوریم اگر قرار باشه هرکی تو سایت بیاد محصولات خودشو معرفی کنه و بفروشه به ما این وسط چیزی نخواهد رسید , جدا از نام کاربری نامناسب این شخص بعد از مدت محرومیت کاربر اگر نام کاربری را تغییر دادن در سیستم باقی خواهند ماند اگر نه که کلا از سیستم یوزر حذف شده و آیپی هم بلاک می شود

cccamhd.in
02-04-2013, 05:37 PM

تخلف برای jijarekhodam ([Only registered and activated users can see links]) - نوع: تبلیغات در سایت

کاربر:

jijarekhodam ([Only registered and activated users can see links])
تخلف:
تبلیغات در انجمن

مدت محرومیت:
توقیف کاربر و حذف از سیستم و بن شدن آیپی آدرس

cccamhd.in
03-24-2013, 07:26 PM

تخلف برای danteh - نوع: سوء استفاده از مطالب سایت برای هک کردن مک های جهت های ماهواره ای

کاربر:
danteh
تخلف:
سوء استفاده از مطالب سایت
مدت محرومیت:
7 روز
در صورت تکرار و ساخت یوزر جدید در صورت شناسای تا ابد از فروم اخراج می شوید

HamidOffline
04-29-2013, 12:08 AM
کاربر :
12345ramin
تخلف :
مولتی اکانت
مدت محرومیت :
دائم

یوزر های دیگر : ramin78 و asuss

cccamhd.in
04-29-2013, 02:21 AM
کاربر :
12345ramin
تخلف :
مولتی اکانت
مدت محرومیت :
دائم

یوزر های دیگر : ramin78 و asuss

کاربر محترم در صورتیکه مشکل دارید با شخصی که شما را بن کردن در تماس باشید با تشکر
با آیدی :
[Only registered and activated users can see links]

HamidOffline
05-02-2013, 11:54 PM
کاربر :
mojtaba.sh
تخلف :
ارسال پست اسپم به کرار
مدت محرومیت :
3 روز

HamidOffline
05-22-2013, 12:24 AM
نام کاربر
rahai88
تخلف
ارسال مطالب سیاسی در چت باکس
مدت محرومیت
7روز

cccamhd.in
08-24-2013, 03:29 AM
نام کاربر
MansourOffline ([Only registered and activated users can see links])
تخلف
ارسال کلمه ناپسند در چت باکس
مدت محرومیت
7روز
در صورت تکرار کاربر از سایت حذف و کل آیپی های این شخص در انجمن بلوک خواهد شد مشکلی هستش در انجمن مطرح کنید و یا در پیغام خصوصی با بنده در میان بگزارید

cccamhd.in
08-31-2013, 01:44 AM
نام کاربر
mehrdad62
تخلف
توحین به کاربران و رعایت نکردن قوانین سایت
مدت محرومیت
7روز
در صورت تکرار کاربر از سایت حذف و کل آیپی های این شخص در انجمن بلوک خواهد شد مشکلی هستش در انجمن مطرح کنید و یا در پیغام خصوصی با بنده در میان بگزارید

cccamhd.in
12-22-2013, 12:28 AM
کاربر:
khafan11
تخلف:
پاک کردن تاپیک های معرفی جهت های آفلاین
مدت محرومیت هرگز:
اگر دلیل بیاورن چرا پاک کردن از محرومیت در میان در غیر اینصورت خیر با تشکر

بعضی از کاربران دوست ندارن تاپیک معرفی جهت تو سایت زده بشه چرا و به چه دلیل خوب واضح هستش ممکنه اون جهت مک هکی داشته باشه و دارن استفاده میکنن و دوست ندارن بقیه هم استفاده کنن اگر اینجوری بخواد پیش بره بنده تمامی جهت های هکی رو معرفی میکم و نون بعضی از دوستان رو آجر میکنم پس مواظب کارهای که میکنید باشید
دوستان از این به بعد به راحتی می تونن جهت معرفی کنند با تشکر

cccamhd.in
12-24-2013, 05:20 AM
نام کاربر
danteh
تخلف
توحین به مدیران و رعایت نکردن قوانین چت باکس
مدت محرومیت
دائم
برای بار سوم هستش که این کاربر در انجمن تخلف میکنه گفته بودم چندبار اخطار میدهیم و بار سوم , کل آیپی های این شخص در انجمن بلوک خواهد شد مشکلی هستش در انجمن مطرح کنید و یا در پیغام خصوصی با بنده در میان بگزارید