PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : StreamReader برای کارت Skystar USB 2 HD CI

Reza_Sadeghi
12-28-2010, 05:40 PM
دو تا استریم ریدر برای کارت Skystar USB 2 HD CI که به درستی کار می کنه.

شخصا روی فرکانس 10928 ماهواره Eutelsat W3a با این کارت به مدت چندین روزمتوالی بدون هیچ مشکلی دانلود دارم.

در استریم ریدر اولی بعد از باز کردن اسکای نت چراغ آبی کارت شروع به چشمک زدن می کنه و بعد از چند دقیقه که ثابت بشه دانلود شروع میشه.

در استریم ریدر دومی به محض باز شدن اسکای نت، چراغ آبی کارت روشن شده و دانلود فورا شروع میشه.

توضیح : از اون جایی که دیش گردان و امکان تنظیم مجدد دیش رو ندارم فرکانس های s2 رو نمیتونم تست کنم. با توجه به این که این کارت قابلیت دریافت فرکانس های s2 شبکه های تلویزیونی رو داره، فکر می کنم دانلود روی فرکانس های s2 هم مشابه کارت هم خانواده خودش یعنی Skystar HD2 قابل انجام باشه.

Reza_Sadeghi
01-25-2011, 09:02 PM
دوستان عزیز در ادامه پست بالایی، فرصتی پیش اومد که فرکانس s2 رو با StreamReader ای که قرار دادم (StreamReaderEx-BDA-1040) چک کنم.

فرکانس 11429 افقی 30000 روی ماهواره Eutelsat W2A در 10 درجه شرقی رو امروز تست کردم.
خیلی عالی جواب داد و اسکای نت روی این فرکانس s2 شروع به دانلود کرد.

فقط موضوعی که هست اینه که از برنامه DVB-data برای کارت های Skystar HD2 و Skystar USB 2 HD CI و ..... که استفاده می کنید، روی این فرکانس به همراه مشخصات دقیق در برنامه وارد کنید.
بعد Skynet رو باز کنید. توجه داشته باشید که در Skynet.ini هیچ فرکانسی وارد نکرده باشید یا جلوی اون علامت # قرار داشته باشد. فقط پیدها را با یک فاصله از هم وارد کرده و Skynet.ini را Save کنید.
به محض باز کردن Skynet روی دکمه Lock از برنامه DVB-Data کلیک کنید تا دایره فرکانس سبز رنگ بشه.
در این زمان خواهید دید که Skynet شروع به دانلود می کنه.

کارت های s2 واقعا عالی هستند و با استفاده از همه امکاناتشون لذت ببرید.
موفق باشید.

salamashena2
03-09-2011, 11:31 AM
دوست عزیز شما ازdsl دانلود دارید؟؟
من هر کاری می*کنم از ۱۰۷۷۰ دانلود ندارم