PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست مانا برای دانلود فیلم

bahar2bahar
12-15-2010, 08:54 PM
باسلام...
من یه اسکاینت یا مانا میخوام که فقط فیلم برام دانلود کنه..(میگن مانا برای فایلهای حجیم بهتره)الان یه مانا دارم که خیلی فایلهای بیخود(کوچکی میگیره)از اعضا و مدیران محترم کینگ آفلاین میخوام که یه مانا فقط برای دانلود فیلم بگذارن(فقط دانلود قیلم)
یه سوال دیگم داشتم؟ میگفتن اینترنت آفلاین هر چند ساعت 10تا20 گیگ دانلود میکنه ولی اسکاینتی که من دارم ساعتی 400mb به زور دانلود میکنه.مشکل چیه؟

در ضمن من این مانا یا اسکاینت(ترجیحا مانا) را برای جهت w3 میخوام...

باتشکر از همه ی اعضا و مدیران زحمتکش کینگ آفلاین

zeus
12-16-2010, 02:10 AM
آخرین ورژن نرم افزار مانا رو از لینک زیر دانلود کن

manna 3990 rar ([Only registered and activated users can see links])

bahar2bahar
12-16-2010, 02:23 AM
فقط مخصوص دانلود فیلم؟؟
جواب سوال دومم چی شد؟

( میگفتن اینترنت آفلاین هر چند ساعت 10تا20 گیگ دانلود میکنه ولی اسکاینتی که من دارم ساعتی 400mb به زور دانلود میکنه.مشکل چیه؟)

atmjm
12-16-2010, 09:32 AM
باسلام...
من یه اسکاینت یا مانا میخوام که فقط فیلم برام دانلود کنه..(میگن مانا برای فایلهای حجیم بهتره)الان یه مانا دارم که خیلی فایلهای بیخود(کوچکی میگیره)از اعضا و مدیران محترم کینگ آفلاین میخوام که یه مانا فقط برای دانلود فیلم بگذارن(فقط دانلود قیلم)
یه سوال دیگم داشتم؟ میگفتن اینترنت آفلاین هر چند ساعت 10تا20 گیگ دانلود میکنه ولی اسکاینتی که من دارم ساعتی 400mb به زور دانلود میکنه.مشکل چیه؟

در ضمن من این مانا یا اسکاینت(ترجیحا مانا) را برای جهت w3 میخوام...

باتشکر از همه ی اعضا و مدیران زحمتکش کینگ آفلاین

سلام دوست عزیز
اگه میخوای فقط فیلم دانلود داشته باشی چند تا نکته رو باید توجه کنی:
1- تنظیم نرم افزار برای دریافت فایلهای تصویری که کار خاصی نداره
2- می خوای دانلود رایگان داشته باشی یا مایلی در گروههایی که پولی هستن عضو باشی که باز در این صورت باید تنظیماتت دقیقتر باشه چون مثلا گروه خود ما ممکنه فایلهای فیلم ها رو به صورت فایل exe یا unknown دریافت کنه و باید rename بشن + چند تا کار دیگه که آموزشش توی همین سایت هست

اگه دانلود رایگان می خوای داشته باشی (برای فیلم) 2 تا انتخاب داری :
1- فرکانس 10928 که بدک نیست و در مجموع فایل های خوبی توش هست ولی انتظار نداشته باش هر روز چند تا فیلم دانلود داشته باشی
2- فرکانس 10770 یا همون DSL که یه کاربر روسی (مک fb) توشه و 24 ساعته فیلم دانلود می کنه و خیلی مناسبه واسه چیزی که شما می خوای. فیلمها اکثرا صدای انگلیسی هم دارن و لیست های روزانش رو هم می تونی از همین سایت و یا سرچ توی گوگل با عنوان " لیست مک fb) در بیاری.
در مورد مانا یا اسکاینت هم اینکه کار با مانا ساده تره ولی طرفدارای اسکاینت بیشتره
واسه دانلود از 10770 باید از اسکاینت مخصوصش استفاده کنی

من همزمان از 10928 و 10770 دانلود دارم ، واسه اولی از مانایی که خودم تنظیم کردم استفاده می کنم و واسه دومی اسکاینت مخصوص دی اس ال
اینم لینکا :
اولی اسکاینت دی اس ل
دومی فایل ف-ی-ل-ت-ر مانا واسه دانلود که جایگزین فایل تو فولدر مانات کن

SKYNETDSL zip ([Only registered and activated users can see links])
filters ini ([Only registered and activated users can see links])
در مورد دانلود 10 تا 20 گیگ در چند ساعت بگم که : بستگی داره از کجا دانلود کنی و چی بگیری، من از همین 10928 روزانه 20 گیگ دانلود دارم ولی خوب 2-3 گیگش آهنگه که تکراری هم داره، کلیپای بیخود، pdf که خیلیاش عربیه ، نرم افزار و...
من وقت میذارم جدا میکنم و اضافه ها رو پاک میکنم
فکر کنم روی DSL حدودا همین حدودا بتونی فیلم بگیری روزی 4-5 تا کمتر و بیشتر..
موفق باشی

bahar2bahar
12-16-2010, 11:10 AM
یعنی من با ای اسکای دی اس الی که شما واسم گذاشتی میتونم 10 تا 20 گیگ بگیرم؟؟
من الانم از اسکاینت استفاده میکنم ولی ساعتی 400mb دانلود دارم..
اگه ممکنه با تنظیمات کامل مانا یا اسکاینت تنظیم شده برای دانلود فیلم و 10 تا 20 گیگ دانلود رو برام بذار..
ممنونم

parsonline
12-16-2010, 08:13 PM
درسته اگه بذاری خیلی خوب میشه ما هم می تونیم ازش استفاده کنیم
این هم بگو که چطوری هم زمان با مانا و اسکای نت میتونی دانلود کنی:41:

araz_2536
12-17-2010, 05:55 PM
دانلود همزمان با اسکاینت و مانا

streamsplitter را در پوشهhardware مانا قرار دهید واین دستور را به mana.ini اضافه کنید

Device streamsplitter.dll

در skynet.ini اسکاینت مسیر streamsplitter را اضافه کنید

به عنوان نمونه

streamreader=f:/mana3220/hardware/streamsplitter.dll

مریت این کار این است که ببینیم گیرندگی مانا واسکاینت را با هم مقایسه کنیم ویا گیرندگی اسکاینت های مختلف

را به صورت live مقایسه کنیم

فقط برای مقایسه است regex های متفاوت تو دانلود میتونه اثر داشته باشد یا نه همینطور rules

های مختلف کدام نوع اسکاینت در دریافت فایل ها قویتر است skynetr32 یا betaskynet یا 20a

مقایسه دریافت فایل بین اسکاینت ومانا میزان دیسکانکتی و...

نقل از z-b.blogfa

amirlawman
12-20-2010, 11:17 PM
be name khoda
manoon az site besyar mofeed va kameletoon
en sha allah rooz be rooz be keifiat site afzoode she
dar enja az modir mohtaram anjoman va kolye azizan tashakor mekonam
:53:

Naghmeh
12-21-2010, 12:51 AM
لطفا کمی درمورد streamsplitter توضیح بده؟! چیه؟ از کجا باید گرفتش؟......

ali_kissme
12-21-2010, 05:38 AM
لطفا کمی درمورد streamsplitter توضیح بده؟! چیه؟ از کجا باید گرفتش؟......

سلام دوست عزیز اینو دانلود کن
این فایل ها واسه اینه که از 2 تا اسکاینت همزمان استفاده کنی

ali_kissme