PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اخطار به مدیران و کاربران در رابطه با تایپیک ها های خارج از کار سایت و مسائل شخصی

cccamhd.in
07-26-2012, 06:24 PM
با سلام یه تمامی مدیران سایت و کاربران از امروز هرکس مسائل شخصی خودش رو وارد محیط انجمن کند دسترسی ها مدیریت گرفته خواهد شد و کاربران هم به مدت 1 هفته از سایت اخراج خواهند شد

هر گروهی هر شخصی به مدیریت کل سایت ویا گروه توهین کرد جوابشون رو ندید به ما گزارش بدهید و یا پیغام خصوصی کنید ما جوابشون رو خواهیم داد

از این پس قوانین رو خواهید دید

این انجمن بچه بازی نیست اینجا میدان جنگ نیست امیدوارم که رعایت کنید مواردی که در بالا اشاره کردم .

cccamhd.in
07-27-2012, 05:50 PM
کاربر محترم بحث تمام شده شما دوباره بحث رو داری باز میکنی مثل اینکه این تایپیک رو نخوندی تا الان با 2 مدیر انجمن برخورد کردم پس لطفا بیخود تایپیک نزنید با تشکر

semer21 ([Only registered and activated users can see links])

ali_kissme
07-27-2012, 10:37 PM
سلام به دوستان خوب پرشین افلاین از همه دوستان بابت به هم ریختن سایت عذر خواهی میکنم نباید تاپیک رو میزدم در این سایت. اما الان هم اعلام میکنم که این سایت به هیچ گروهی کاری نداره و سرش تو لاک خودش هست پس با ابروی این انجمن بازی نکنید مشکلی دارید با من در پیام خصوصی بیان کنید

اگر یک زمانی حتی خودم مرتکب همچین کاری شدم حمید جان و وحید جان میتونند من رو از مدیریت برکنار کنند

کوچیک همه دوستان

cccamhd.in
07-27-2012, 11:24 PM
ببینید دوستان ما همینجوری تو فشار هزینه های سایت هستیم و عصابمون خورد هستش این مسائلی هم که پیش میاد دیگه عصابمون خیلی خورد میشه بخدا آفلاین پولی کلی دردسر داره مجانی باشه هرچی میاد دستمون دانلود می کنیم یک سرور یک پول مک فقط داره ولی با آفلاین پول و غیر مجانی ما باید نیاز های کاربران رو برآورده کنیم و همه راضی باشن از اکانت وی پ ی ان گرفته تا مستقیم کننده تا دیکودر دیگه وقتی نمیمونه که بخواهیم بدنبال ایم مسائل کوچیک بپردازیم همه سایت های آفلاین هم همینطوری هستن پس خواهش از اینکه گروهی یا سایتی رو خراب کنید انجام ندهید این انجمن یک انجمن عموی آفلاین هستش که تمامی خبرهای آفلاین رو پوشش میدهد پس خواهش میکنم رعایت کنید

djembe
07-28-2012, 12:07 AM
همانطور که آقا وحید عرض کردند ما به دنبال آفلاین و ارتقا سایت هستیم بخوایم وارد حاشیه بشیم باید پایان دوره را اعلام کنیم.

چون وقت برای کار دیگه ای نمیمونه.

امیدوارم موفق باشید

mehrdad62
07-30-2012, 12:12 AM
حمید چون تاپیک رو بستی اینجا میگم! نشون دادی با اینکه 27 سالته هنوز بچه موندی.من از تو یه نفر انتظارم خیلی بیشتر بود.
من از تفرقه متنفرم.هم تو هم بهنام هم خالد هم....همتون دوستای من هستین.اینکه میای دیکودر فلانی رو میزاری تو سایتت نشون میده هنور بالغ نشدی.
پس فردا هم نوبت تو میشه داداش من.کاش به جای اینهمه اختلاف مثل بچه ی آدم با هم رقابت میکردین.
رقابتی که تهش یه ریال واسه هیچکدومتون نداره.کسی نمیاد عضو بشه چون میبینه رایگان فایل ها گیرش میاد.الان دیگه هر کی هم تازه کار بود فهمید که فایلارو نگه داره به امید دیکودر! بعد میای میگی من فقط منبع گذاشتم! حالا ببین که تن تو هم میخواره.

بیا اینجا بگو تا حالا چقدر از آفلاین به جیب زدی؟ چقدر ؟ که اینهمه سر هیچ انگشت تو چشم هم میکنید!

از چشمم افتادی.حالا پاکش کن خدانگهدار

cccamhd.in
07-30-2012, 12:32 AM
حمید چون تاپیک رو بستی اینجا میگم! نشون دادی با اینکه 27 سالته هنوز بچه موندی.من از تو یه نفر انتظارم خیلی بیشتر بود.
من از تفرقه متنفرم.هم تو هم بهنام هم خالد هم....همتون دوستای من هستین.اینکه میای دیکودر فلانی رو میزاری تو سایتت نشون میده هنور بالغ نشدی.
پس فردا هم نوبت تو میشه داداش من.کاش به جای اینهمه اختلاف مثل بچه ی آدم با هم رقابت میکردین.
رقابتی که تهش یه ریال واسه هیچکدومتون نداره.کسی نمیاد عضو بشه چون میبینه رایگان فایل ها گیرش میاد.الان دیگه هر کی هم تازه کار بود فهمید که فایلارو نگه داره به امید دیکودر! بعد میای میگی من فقط منبع گذاشتم! حالا ببین که تن تو هم میخواره.

بیا اینجا بگو تا حالا چقدر از آفلاین به جیب زدی؟ چقدر ؟ که اینهمه سر هیچ انگشت تو چشم هم میکنید!

از چشمم افتادی.حالا پاکش کن خدانگهدار

تمامی حرف های شما درست بزودی چیزهای تو آفلاین مشخص خواهد شد