PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بمب خبری....کارت 4 تیونره کیوباکس tbs 6984

Chama Geyan
12-20-2010, 11:27 PM
در آخرین شماره مجله تله ستلایت تازه ترین محصولات TBS معرفی گردیده است.

حالا بازم بفرمایید کیوباکس بد است.

[Only registered and activated users can see links]

binyaz
12-20-2010, 11:35 PM
تعداد تیونر بیشتر که ملاک نیست فدات شم .

برای آفلاین داغ نکردن و عدم دیسی مهمه برای کانال هم که کیفیت و....

هرچند در کل کارت بدی نیست

Vito Corleone
12-20-2010, 11:55 PM
Tbs اولین شرکتیه که آفلاین مستقیم و بدون ماژول از طریق فرکانس های اس تو رو ممکن کرد
همچنین اولین شرکتیه که اسلات Pci e رو در کارت های دی وی بی به کار گرفت و نتیجشو هم دید
اولین شرکتی بود که کارت دو تیونره اس تو به بازار داد
اولین شرکتی که کارت شگفت انگیز 6925 که قابلیت دریافت 32PSK رو داره به بازار عرضه کرد
با عرضه اولین کارت 4 تیونره هم ثابت کرد که یه فرق خیلی خیلی خیلی بزرگ با شرکت های درجه چند و مقلدی نظیر پروف داره
همکنون زود نیست اگه بگیم شده پیشرو ترین کمپانی تولید کارت های دی وی بی
که گوی سبقت رو از بزرگانی مثل تکنیست هم ربوده !

Chama Geyan
12-21-2010, 02:46 AM
تعداد تیونر بیشتر که ملاک نیست فدات شم .

برای آفلاین داغ نکردن و عدم دیسی مهمه برای کانال هم که کیفیت و....

هرچند در کل کارت بدی نیست

تمام این فاکتور هارو دارا میباشد.با یک قطعه آلومینیوم که رو چیپ کیوباکس هست, میزان گرما رو به کمترین میرساند
هم از تروف وهم از اسکای استارو........بهتر است.

Chama Geyan
12-21-2010, 02:54 AM
tbs اولین شرکتیه که آفلاین مستقیم و بدون ماژول از طریق فرکانس های اس تو رو ممکن کرد
همچنین اولین شرکتیه که اسلات pci e رو در کارت های دی وی بی به کار گرفت و نتیجشو هم دید
اولین شرکتی که کارت شگفت انگیز 6925 که قابلیت دریافت 32psk رو داره به بازار عرضه کرد
با عرضه اولین کارت 4 تیونره هم ثابت کرد که یه فرق خیلی خیلی خیلی بزرگ با شرکت های درجه چند و مقلدی نظیر پروف داره

حرف هاتون کاملا درست است.
درود بر شما

amirfazaaaaaaaaaaa
12-21-2010, 06:35 AM
قیمت 4 تیونر چنده؟ تو ایران اومده؟

PHOENIX
12-21-2010, 03:25 PM
tbs اولین شرکتیه که آفلاین مستقیم و بدون ماژول از طریق فرکانس های اس تو رو ممکن کرد
همچنین اولین شرکتیه که اسلات pci e رو در کارت های دی وی بی به کار گرفت و نتیجشو هم دید
اولین شرکتی که کارت شگفت انگیز 6925 که قابلیت دریافت 32psk رو داره به بازار عرضه کرد

دوست عزیز موقعی که شرکت معظم تکنیست آلمان کارت dvb تولید میکرد شرکتهای کیوباکس پروف داشتند تیله بازی میکردند دوست عزیز اولین شرکت تولید کننده کارت رسیور دو تیونره تکنیست بود
هیچ موقع جنس های بنجول کره ای چینی به گرد پای محصولات تحت لیسانس آلمان نمیرسد تیونر اضافه کردن هنر نیست چیپست و نوع اسیلاتور مهم است که همگی اینها یکجا در کارت sky star hd2 جمع شده است
و یادتان نرود مفهوم کارت رسیور را در دنیا یه شرکت به وجود آورد و آن هم تکنیست است
و حرف آخر امکانات را به کیفیت نفروشید

Chama Geyan
12-21-2010, 04:35 PM
دوست عزیز موقعی که شرکت معظم تکنیست آلمان کارت dvb تولید میکرد شرکتهای کیوباکس پروف داشتند تیله بازی میکردند دوست عزیز اولین شرکت تولید کننده کارت رسیور دو تیونره تکنیست بود
هیچ موقع جنس های بنجول کره ای چینی به گرد پای محصولات تحت لیسانس آلمان نمیرسد تیونر اضافه کردن هنر نیست چیپست و نوع اسیلاتور مهم است که همگی اینها یکجا در کارت sky star hd2 جمع شده است
و یادتان نرود مفهوم کارت رسیور را در دنیا یه شرکت به وجود آورد و آن هم تکنیست است
چرا آزرده میشوید دوست من.؟باید پذیرفت که TBS حرف نخست رو میزند.من یکی از کسانی بودم که با Sky Star آغاز کردم و خیلی هم دوستش داشتم.اما.....
باید گفت که S1 های Sky Star خیلی گلند.اما براستی S2 هاش حال انسان رو به هم می زنندو یک پاپاسی نمی ارزند.برای نمونه باSky Star HD2 با آفلاین کار کن.حالت به هم می خورد.مزخرف ترین کارتش همین HD2 است.
باید پذیرفت که تکنیست از قافله جا موند.بهتره از رو تعصب داوری نکنیم.واقع بین باشیم.

Vito Corleone
12-21-2010, 05:34 PM
دوست عزیز
اولا بنده به ساحت شرکت تکنیست آلمان توهین نکردم
ولی حقیقت رو باید پذیرفت اگه تولید کرده شما چند تا مدل نام ببرید تا جهل ما از بین بره
شاید کارت هایی مثل 6925 یا 6984 از 2.8 یا skystar s2 کمترن و ما خبر نداریم !
راجع به کارت قدرتمند HD2 هم بله حق با شماست
منتها انگار فراموش کردید یا اصلا نمیدونید که این کارت تولید تکنیست نیست و لایسنسشو از شرکت Twinhan خریداری کرده بود
باور ندارید برچسب روی چیپ ست کارتتونو بکنید تا چیپست اصلیش رو ملاحظه بفرمایید

اینم کارت اصلی با پلتفرم قرمز که برای اولین بار توسط شرکت Twinhan عرضه شد با نام تجاری Twinhan ad-sp 400

PHOENIX
12-21-2010, 07:06 PM
دوست عزیز
ولی حقیقت رو باید پذیرفت اگه تولید کرده شما چند تا مدل نام ببرید تا جهل ما از بین بره
منتها انگار فراموش کردید یا اصلا نمیدونید که این کارت تولید تکنیست نیست و لایسنسشو از شرکت Twinhan خریداری کرده بود

اینم کارت اصلی با پلتفرم قرمز که برای اولین بار توسط شرکت Twinhan عرضه شد با نام تجاری Twinhan ad-sp 400

شما دوست عزیز که هنوز فکر میکنید تکنست فقط ورژن 2.8 را داره به این سایت سر بزن بعد قضاوت کنید که از تنوع محصول و کیفیت

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

بعدا دوست عزیز تا موقعی که اسم معظم تکنیست روی چیپست باشد کارت به پای تکنیست است تمام

PHOENIX
12-21-2010, 07:25 PM
چرا آزرده میشوید دوست من.؟باید پذیرفت که TBS حرف نخست رو میزند.من یکی از کسانی بودم که با Sky Star آغاز کردم و خیلی هم دوستش داشتم.اما.....
باید گفت که S1 های Sky Star خیلی گلند.اما براستی S2 هاش حال انسان رو به هم می زنندو یک پاپاسی نمی ارزند.برای نمونه باSky Star HD2 با آفلاین کار کن.حالت به هم می خورد.مزخرف ترین کارتش همین HD2 است.
باید پذیرفت که تکنیست از قافله جا موند.بهتره از رو تعصب داوری نکنیم.واقع بین باشیم.

دوست شما که میگوئید که فرکانس s2 ساپورت خب ندارد در اشتباه هستید شما یک مادبرد p43 asus و یک پاور 400 وات گرین تهیه کنیدبعد معنای فرکانس s2 را به معنای واقعی متوجه میشودکارتهای موجود در بازارموقع دانلود بعد از 18 ساعت به بالا دیسی تولید میکند در حد لا لیگا این جانب ازیک سایت روسی 68 ساعت دانلود داشتم با کمتریت دیسی ممکن و موقعی که دست زدم به چیپست کارتم اینو یخچال خنک بود skystarhd2 غول کارت رسیور است در شرایط ای که قطعات سخت افزاری بالا را گفتم داشته باشید
واگر عقب افتادگی را به اضافه کردن تینور است بله تکنیست عقب است وهیچ موقع این کارهای عامه پسند . کلاه برداری را انجام نمیدهد بعد از 48 سال سابقه تولید قطعات مخابراتی

sortlink
12-21-2010, 07:32 PM
سلام

قابل توجه دوستان عزیز

فکر کنم این تایپیک در رابطه با کارت 4 تیونره بود
که به اشتباه دوستان آمده اند و نظرشان را در مورد کارت خودشان می دهند .

فکر کنم تایپیکی با همین عنوان در سایت موجود باشد .

در صورتی که می خواهید نظر دهید به این تایپیک مراجعه کنید .

این را هم یاد آور شوم نظرات شما در مورد کارت به این دلیل است که شما فقط یک کارت دارید و کلیه مزیت های کارت خود را می گوئید .

نظر سنجی زمانی است که همه کارت ها را امتحان کنید و مزایا و معایب آن ها را نسبت به هم بسنجید بعد
بی جانبه نظر دهید

لطفا از ادامه دادن نظرات در این تایپیک خودداری شود.

Chama Geyan
12-21-2010, 07:42 PM
دوست شما که میگوئید که فرکانس s2 ساپورت خب ندارد در اشتباه هستید شما یک مادبرد p43 asus و یک پاور 400 وات گرین تهیه کنیدبعد معنای فرکانس s2 را به معنای واقعی متوجه میشودکارتهای موجود در بازارموقع دانلود بعد از 18 ساعت به بالا دیسی تولید میکند در حد لا لیگا این جانب ازیک سایت روسی 68 ساعت دانلود داشتم با کمتریت دیسی ممکن و موقعی که دست زدم به چیپست کارتم اینو یخچال خنک بود skystarhd2 غول کارت رسیور است در شرایط ای که قطعات سخت افزاری بالا را گفتم داشته باشید
واگر عقب افتادگی را به اضافه کردن تینور است بله تکنیست عقب است وهیچ موقع این کارهای عامه پسند . کلاه برداری را انجام نمیدهد بعد از 48 سال سابقه تولید قطعات مخابراتی
دوست گرامی.منکه نگفتم فرکانس S2.گفتم کارت های S2 شرکت تکنیست.این جور هم نپندارید که همین جوری از روی هوا داریم حرف می زنیم.نه.هنوز هم که هنوزه استریم ریدر مستقل آنطور که باید و شاید واسه HD2 موجود نمیباشد که یک آفلاین بی دردسر رو باهاش حال کرد.دوست صمیمیم که عاشق Sky Star بود یک HD2 خرید.باید عرض کنم خدمتون که ما رو پیر کرد.آخر سر هم بر خلاف میلش کارت رو فروختیم.
براستی خیلی عقب افتاد تکنیست.و این یک واقعیت است.باید گفت که تکنیست در عرصه S2 حرفی برای گفتن ندارد.

Vito Corleone
12-21-2010, 10:05 PM
این تنوعی که میفرمایید همش مال سال های قبله و تا جایی که بنده اطلاع دارم تنها کارت های تکنیست که s2 رو میگیرن skystar s2 و skystar usb2 hd ci هستش البته اگه Hd2 یا skystar hd رو هم اضافه کنی که هیچ کدوم مال شرکت تکنیست نیست و اولی مال twinhan و دومی همون tt 3200 هستش میشه 4 تا !

آخه درد اینجاست همون چیپسته که میگید تکنیست نیست بلکه manits هستش !

دوست عزیز

شما دوست عزیز که هنوز فکر میکنید تکنست فقط ورژن 2.8 را داره به این سایت سر بزن بعد قضاوت کنید که از تنوع محصول و کیفیت

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

بعدا دوست عزیز تا موقعی که اسم معظم تکنیست روی چیپست باشد کارت به پای تکنیست است تمام

DarKNesS
12-23-2010, 09:57 PM
کیو باکس رو دست نداره 6920 دارم راضیم شدید